Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap mulva nem kéne megjönnie...

4 nap mulva nem kéne megjönnie. Ilyenkor már van jele a terhességnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4 nap mulva nem kéne megjönnie:)Néha vannak fura érzéseim,felfordul a gyomrom és néha olyan,hogy mindjárt elalszok...Lassan egy éve próbálkozunk és már ugy érzem,hogy elég volt és feladom az egészet....köszönöm a válaszokat előre is...
2008. márc. 22. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenkor még nincsen terhességi tünet, de ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet. Ne add fel, akkor jön majd a baba, amikor a legkevésbé várod. Ismerősömék 2 évig próbálkoztak, és amikor az anyuka elkezdte volna újra szedni a fogamzásgátlót, akkor tudta meg, hogy terhes. Neked is össze fog jöni, én szurkolok!
2008. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az émelygés nekem csak a 6. héten kezdődött, de a nagyfoku fáradság már a mensi előtt 1 héttel. Kb ekkor kezdődött az ingerlékenység is, minden apróságon felhuztam magam. Biztosat persze csak a mensi elmaradása után tudhatsz. És ne add fel!!!!! Mi már 5 éve probálkozunk, most vagyok 7 hetes terhes. Kitartást és szurkolok!
2008. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi is 1 éve probálkozonk és nekem meg 3 nap mulva kellene megjönnie.én még nem érzek semmit csak a menzis érzéseimet nem érzem. van kedved levelezni?
2008. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi már 3 éve hogy próbálkozunk, nálam az egyik hormon miatt nem lehetett baba és kaptam clostilbegyt gyógyszert amire azt mondják hogy nagyon jó hát én most vagyok félidőnél remélem hogy nem fog megjönni!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!