Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta próbálkozunk mindig késik 1-2 hetet?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk, első hónapban költöztünk sokat emeltem, és erős görccsel jött meg. Múlt hónapban meg egy csomó tünetem volt, de másfél hét után megjött. Most megint késik 5 napja. Cici fájdalom van, félidőben barnáztam erősen 4 napig. És ma reggel megint negatívat teszteltem. Ebbe a hónapban nem is voltam görcsösen a témán,nem hiszem ,hogy ez miatt késik. Kinél van ilyen? Miért lehet? Nem elég ,hogy megjön mikor nem akarjuk,de ezzel a késéssel még reményt is ad. Bocsiánat muszáj volt magaból kiírni.
2011. nov. 22. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor mi nekiálltunk a "babaprojektnek" nekem is kaotikusan jött meg. Csak nehogy számolni tudjam a ciklusaimat. Aztán beállt. Azóta 15. hetes vagyok.
2011. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem mert nekunk is ez van.Késik, negativ teszt és megjon.Most barátcserjét szedek második honap és helyreált a menzim nincs barnázás sem.Reménykedek hogy osszejon neked is szorítok.
2011. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Szerintem pedig pont azért jön eg ilyen össze-vissza mert nagyon akarod.Nálam volt amikor azt hittem terhes vagyok(nem akartam még fiatal voltam)és olyan ideges voltam,úgy féltem tőle hogy több mint 1 hetet késett,pedig akkor már 1 éve antibébit szedtem.De a szervezeted nagyon "ügyes"és mindent megold.Ne izgulj rá és meglesz a várva várt két csík is.Lehet hogy pont a jézuska hozza.
2011. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a rágörcsölés az ok... próbáld kicsit lazábban venni, ez így nem jó.
2011. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is így van. Napra (napszakra) pontos mesim van évek óta.Mióta a másodikkal próbálkozunk 2-3 napot késik.Tudom,h neked 1-2 hetet,úgyhogy gondolom,h ha nekem már ez is szívdobogós-reménykedős,akkor neked még rosszabb lehet.Én is arra gondolok,h a szervezetem rááll kicsit.Mondtam,h a barátnőmnek,h nem elég,h megjön,de még "szivat" is.(legalább mosolyogtunk rajta,még ha nem is őszintén)

Én holnapra várom, remélem,h most összejön...

2011. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálok nem rá görcsölni.Eddig se igazán tettem.Én nem hőmérőzök meg nem tesztelek egyfolytában. Ebbe a hónapban nem is gondoltam rá , csak ugye ha már késik több mint 3 napot akkor persze ,hogy ráizgulok : hátha most összejött. Meg a testem is becsap mert azelőtt ritkán fájt a mellem és nem is ennyire a mensi környékén. Mióta próbálkozunk meg egyre jobban fáj. Most is alig bírom elviselni a melltartót. Jajj olyan nehéz ez :(
2011. nov. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!