Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval már egy hónapot késett...

Szóval már egy hónapot késett mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy október 20án kellett volna megjönnie, de semmi. Nem csináltam tesztet a párom azt mondta hogy várjak még mert máskor is volt olyan hogy késett egy pár napot. November 14én csináltam tesztet de semmi. Negatívat mutatott. De még mindig nem jött meg. Ezzel csak az a probléma, hogy nem tudok elmenni orvoshoz mert nincs bejelentett munkahelyem és így nincs tb-m. Elöre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 20. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább azon aggódnék,hogy ha baba akkor egészséges legyen és minél hamarabb orvoshoz menjek!
2011. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál. Semmi bajom sincs. Nincs baba :( Ugyanis a mai nap folyamán megjött. :(
2011. nov. 23. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!