Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Féljek a korai klimaxtól? FSH...

Féljek a korai klimaxtól? FSH 12.23, LH 8.17 IU/l.35 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Ezen kívül mit jelent, ha nem minden tüszőben van petesejt? Ők is megrepednek ekkor, vagy ciszta lesz belőlük..?
2009. máj. 11. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én 3.5 éve vagyok a második férjemmel.

Naptármódszerrel védekeztünk ezalatt.Erre azt mondta egy nődoki,h biztosan valami bajunk lehet h nem maradtam terhes.

Ebből a 3.5 évből az utolsó 6 hónap nem védekeztünkés a 6.hónapban maradtam terhes spontán.Közben épp abban a hónapban/áprilisban/nézték a hormonaimat.

2009. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ezek a 3. napi eredményeim, és ebből a ciklusból. Merta 10. napon már átjárhatóságim volt, a 11-en tüszőrepesztés, a 13. napon meg inszem. Nagyon pörgősen adtuk elő, mert ez az uccsó hónapunk, amikor a párom spermáival próbálkozhatunk-ha most nem jön össze, akkor vagy várunk egy évet, vagy a fagyasztott spermáival próbálkozunk- de az már drága lenne.

Szóval most drukkolok.

Én Székesfehérváron egy magánrendelőbe járok, de az árai barátságosabbak, mint eddig bárhol. Az átjárhatósági pl 15 ezer volt.

A párommal -aki a második férjem lesz rövidesen- mi 4 éve vagyunk együtt, április volt az 5. próbálkozós hónapunk. Sokat várok az inszemtől, mondjuk más választásom nincs is.

Nagyon örülök, hogy Te már babás vagy, remélem, jó híreket mondhatok majd kb 10 nap múlva én is!

2009. máj. 11. 16:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rosszúl emlékeztem az Fsh-ra.Én úgy láttam a harmadik vérvételkor,h 19 és most semmi se 19.Nem értem.Azt se h mikor lesz kész 100%-ra.
2009. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szorítok neked ,h sikerüljön.

Majd még írjál ha eszedbe jút valami.

2009. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2009. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ez jobb, mint az oviklubos! Teszem be a könyvjelzők közé:)

Köszi!

2009. máj. 11. 17:16
 17/20 anonim ***** válasza:
Itt vagytok még esetleg? 22-es FSH-val állok itt kétségbe esve. Kedves kérdésíró, nálad történt valami pozitív változás? Milyen kezelést javasoltak?
2009. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szia, én nem lettem t5erhes- de a dokim szerint nem az fsh miatt.

A 22 sok, nem tudom, jársz-e meddőségibe, de ha nem, nyomás!

Ugyanakkor egy leendő kismami ismerősöm 20-szal halál nyugodt- és az orvosa is..

2009. máj. 29. 19:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy előkerültél :) Tudom, hogy magas, Kaáliban találták, de azóta nem csinálnak semmit, csak várunk-várunk, a doki csak hónapok múlva akar kontrolleredményt, én meg nem bírom idegekkel. Nem szeretnék én kérdéseket feltenni a te kérdésedre, de nem tudnád megmondani, kihez jár a nyugodt ismerősöd? Én nagyon gondolkodom orvoscserén... Köszi előre is.
2009. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, ő kihez jár, -megkérdezem- de ha nem vagy messze fehérvártól, akkor ajánlom a saját, fantasztikus dokimat. Deák Csaba, Gólyafészek Kismamacentrum, van honlapjuk. Nagyon nem drágák és a lombik kivételével mindent csinálnak, a doki lelkiismeretes, országszerte kedvelik, járnak hozzá.
2009. jún. 5. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!