Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Féljek a korai klimaxtól? FSH...

Féljek a korai klimaxtól? FSH 12.23, LH 8.17 IU/l.35 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Ezen kívül mit jelent, ha nem minden tüszőben van petesejt? Ők is megrepednek ekkor, vagy ciszta lesz belőlük..?
2009. máj. 11. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ilyen korán klimax lenne.

Én 34 vagyok és 19 volt az fsh.Még abban a hónapban terhes maradtam.Ma veszem át a meddőségiből a többi véreredményt és majd megírom neked pontosan.

5 hetes kismama

2009. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nagyon hagos KÖSZÖNÖM a biztatásért!

Akár priviben is várom az eredményeidet és gratulálok a babához Nektek! :)

2009. máj. 11. 09:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Hogy megrepednek -e vagy ciszta lesz belőlük,azt előre nem tudni,csak utólag lehet látni ovuláció vagy policisztás ováriumként.

Szerintem neked biztató jel h minden tüsződben van petesejt.Továbbá már a hormonjaidtól függ h mi lesz belőlük.

Nagyon kiváncsi vagyok,h a véremből mit lehet látni,elvileg minden rendben kellene legyen hiszen 5 hónap sikertelenség után teherbe estem.

2009. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azt nem tudjuk, hogy minden tüszőben van-e petesejt, a doki szerint egyben biztosan, a többit nem látta egyértelműen, de ettől még lehet...

A legbiztatóbb jel számomra perpill Te vagy- a sikeres terhességgel.:)

2009. máj. 11. 09:43
 5/20 anonim ***** válasza:

Megvannak az eredményeim(részben)

Azóta én ott voltam mostanáig és követeltem ,h kiadják.

Valami nem kóser itt ennél a meddőséginél....Ma voltam ötödjére és ma se akartak kiadni egy eredményt sem.

Az első vérvételem a ciklus 3.-napján a következő:

estradiol:49,4 pg/ml

Lh:4,7 IU/L

Fsh:6,7 IU/L

Prl:18,9 ng/ml

Tsh:2,2 uIU/ml

Tesztoszteron:0,5 ng/ml

Második vérvételből ami a 20.ciklunapomon volt csak a progeszteron lett meg ami 16,5 ng/ml

Harmadik vérvétel ciklus 24.napján(amikor már a Qupido halvány pozitiv volt) Progeszteron 39,6 ng/ml


Neked még miket néztek?

2009. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jééé, épp írtál és épp a gépnél vagyok! Ezaztáááán...

Nekem ezeket: (SH:2.69mIU/l, T4 18.64 pmol/l T3 5.42 pmol/l, LH 8.17 IU/l FSH 12.23 IU/l Prolaktin: 237.2 mIU/l ösztradiol 292 pmol/l, Progeszteron és totál tesztoszteron egyaránt 1.08nmol/l.)

Melyik meddőségibe jársz?

Itt egy link a női hormonszintek normálértékeiről. Az orvosom szerint azonban ezeket nem szabad önmagukban nézni, ő mindig az egyéb (UH, stb..) tapasztalataival egyben nézi. Mondván, hogy nem laborleletet gyógyít, hanem embert.

2009. máj. 11. 16:23
 7/20 A kérdező kommentje:

Hopp, lemaradt!

[link]

2009. máj. 11. 16:23
 8/20 A kérdező kommentje:

..de most alacsonyabb az FSH-d, mint volt! Ez jóóó!

Hol tartasz egyébként baba ügyben? Úgy értem, inszem, lombik, stb..?

2009. máj. 11. 16:24
 9/20 A kérdező kommentje:
MMint, hogy melyikből lett a bébi. Vagy spontán? Na jó, több kérdéssel nem bombázlak.:)
2009. máj. 11. 16:25
 10/20 anonim ***** válasza:

A budapesti János korházba járok(jártam),de semmi jót nem tudok rájuk mondani.

Neked mikor adták ki a leletet?

Csak egyszer nézték?

Hányadik napodon?mert tényleg egy lelet még nem jelent semmit.Összekell hasonlítani a változást.

Köszi a linket,belenézek.

2009. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!