Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Féljek vagy sem?

Mi lehet? Féljek vagy sem?

Figyelt kérdés

Idén márciusban elvetéltem, elvesztettem a babám. Azóta rendesen megjön. De ebben a hónapban már a 28-32 napos ciklusom szerint sem jött meg. Elevitet szedek ez lehet befolyással erre? Illetve 2 terhességi tesztet csináltam mindkettő negatív. Ellég fáradt és álmos vagyok, állandóan aludnék, és írtózatós szájszagom van ( a fogaim jók és karbantarottak), ilyet nem szoktam érezni. Viszont a melleim nem fájnak, pedig az előző terhességemnél nagyon fájtak. Ingerültnek nagyon ingerült vagyok, mint akkor. Reménykedhetek vagy csak a meleg bekavart?

Tudom orvos mondhatja meg a legtöbbet, de nektek hátha van életbeli tapasztalatok légyszíves osszták meg velem. Köszönöm


Lehet, hogy valami betegségem van????


2010. júl. 27. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! vagy csak annyira vágysz a babára, hogy beképzeled , hogy terhes vagy.Nem akartalak megbántani!!!

De csak nyugi!!! Ne izgulj ne parázz!

Pihenj le ha fáradt vagy tedd azt ami jól esik és pár nap múlva úgyis kiderül. Csak nyugi!!!

2010. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszo ***** válasza:

Akkor kb már hány napja késik a menzid?

Szerintem van esély a babára!

milyen tesztet csináltál?

célszerű lenne 10-es érzékenységűt venni és holnap reggeli 1. pisiből tesztelni..van akinek csak később mutatják ki a tesztek..


vagy menj el dokihoz és vérvétellel megnézik a hcg szintedet..


Szorítok neked nagyon!

én is túl vagyok egy vetélésen, és mi is most próbálkozunk újra..bár nem hiszem, hogy ebben a hónapban összejött volna..nekem van még 3 napom a nemvártig!

2010. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, nem akarok mindenáron babát. Ez csak véleltelnül alakult így, nyaralni voltunk. Ennyi. Egyébként negyedik napja késik. Sima noname teszt volt, amit a gyógyszertárban vettem. Szombaton teszteltem, akkor voltam a 32. napon. Én attól számítva számolom, hogy késik. Mert általában a 32. napon megjön.
2010. júl. 27. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy meg fog jönni. :)

De a nemvárt napjától kb. három hétre mutatta ki a teszt! Úgyhogy én még nem adnám fel!

2010. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!