Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket kérném! 2...

A véleményeteket kérném! 2 hete sikerült normális keretek közé terelni a tsh-mat 150 mg L-Thyroxinnal. Ez a 3. ciklus, hogy vezetem a görbém. Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Sajnos volt 3 vetélésem:( Úgy érzem, hogy ebben a ciklusban 2x volt peteérésem, de szerintem tüszőrepedésem 1x sem(legalábbis a hőmből ítélve).Szerintetek? illetve arra is várnám az ötleteket, hogy mitől lehet ez a hosszú ideje tartó ovus fájdalom??? köszönöm előre is!
2009. máj. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok én is!Én is pont ugyan ezt a gyógyszert szedem csak az 50-t március óta!Mennyi idővel a kezelés után sikerűlt beállítani neked a TSH-at?Orvosod mit mondott most már nagyobb az esélye arra,hogy hamarossan sikerűl a baba?Bocsi a sok kérdésért csak olyan tanácstalan vagyok amióta kiderűlt,hogy a pajzsmirigyemmel bajok vannak!

2009. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. [link]

2.

[link]

3.

[link]

2009. máj. 10. 21:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeptember vége óta szedem, többször állították. Ez a rész már rendben van, most a női hormonok eredményét várom...
2009. máj. 10. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pm alulműködéses vagyok, 4 hónapja kezelnek, de az érték még nem jó...

Lehetséges, hogy a prolaktinod emelkedett meg, a vetélés miatt is, és eleve a pm alulm. hajlamosít erre minket. Ami pedig gátolja az ovulációt! Úgyhogy próbálkozik a szervezeted, de nincs tüszőrepedés. Mindez a női hormonok eredményéből ki fog derülni! Kitartás!!!

Én is már 1 vetélésen túl vagyok emiatt... És a vetélés után begyulladt a pm-em, úgyhogy sokat rosszabbodott a tsh-m emiatt...

2009. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Az első 2 görbén sztem volt PÉ-ed, de a 3.-on maximum máj. 5-én lehetett, de majd kiderül, ha fent marad a hőd...!

Kérlek, írd majd meg ehhez a kérdéshez, hogy mi lett a női hormonok eredménye!!

2009. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedve 2.! mindenképpen megírom, aranyos vagy...:) erre a hétre ígérte a doki az eredményt. a prolaktinommal nincs gond, azt is többször nézték. hacsak azóta önmagától meg nem emelkedett megint vmiért? ki tudja, majd kiderül:)
2009. máj. 12. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves 2.válaszoló! ma telefonon értesített a dokim, hogy sajnos rossz lett a progeszteron eredményem (gondolom alacsony, postán küldi a leletet), úgyhogy a 11-13. nap között menjek megint tüszőérés-nézegető uh-ra:( januárban voltam utoljára, akkor volt(mármint peteérés). Ennek a hormonnak a változását nem befolyásolhatja a TSH, jól gondolom? igazság szerint kezdek már nagyon elkeskenyedni, hogy amint vmit rendbehoznak, kiderül, hogy más vmi meg sz@r!Mivel tudom befolyásolni ennek a hormonnak az alakulását? Már annyi félét olvastam minden felé, hogy már teljes káosz a fejem...fekete üröm?barátvserje? vagy nem ilyenkor szoktak adni Utrogestant, Duphastont, Choragont...vmit? mit csináljak? mert megint csak telnek majd a hetek, és csak annyi történik majd, hogy mozizunk az uh-n...:(
2009. máj. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!