Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 13. napján normális...

A ciklus 13. napján normális a 11,5 mm-es nyh? Nem túl vastag?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban meg a 38. napon még csak 7,1 mm volt , késett 14 napot a mensim, mégse vastagodott meg. Ezt nem értem, most meg ebben a ciklusban már a 13. napon ekkora?
2009. máj. 10. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelheteő, hogy terhes vagy egy korai(?) peteérésből, vagy valamilyen hormonális problémád van.Nem mondott semmit a dokid?
2009. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben normális. 11-12 mm-es szokott lenni félidőben. Most valószínűleg nem fog késni a mensid ebben a hónapban.
2009. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, terhes biztosan nem vagyok, hisz megjött rendesen, meg most ebben a ciklusban a 14-16 nap körül éreztem a pé-t is. Akkor jó, ha normális, épp azért csinált uh-t a doki, mert nem értette múlt hónapban miért csak 7,1 volt 10 nap késés után is.
2009. máj. 10. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 8-10 mm között szokott lenni félidőben. De már olvastam olyat is, hogy valaki 6mm-es nyálkahártyával is teherbe tudott esni.
2009. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!