Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességitesztet...

Melyik terhességitesztet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönni, de szerencsére még nem jött meg, ma vagy holnap megyek venni tesztet és milyet vagy megyiket ajánljátok.
2011. nov. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Clearblue tesztet ajánlom, megbízható ellenben nem olcsó. 4. gyermekemnél ez mutatta ki , hogy terhes vagyok. Az olcsóbb drogériákban kaphatók negatívak lettek.
2011. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy a gyógyszertárakban, amiben kettő van és csak kb 500-600,-Ft. Azzal még ellenőrizni is tudsz.
2011. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Gravi HCG jött be, mindkét terhességemnél hamar kimutatta. Most újra azt gondolom, hogy terhes vagyok, ma fogok tesztet csinálni, bár még menzi előtt vagy néhány nappal (elég összevissza van ciklusom). Kíváncsi vagyok mit mutat majd...

Egyébként mindenkinek más jön be. Ma a patikában is a Gravit ajánlották, de azt mondta a patikus, hogy ezek a tesztek már mind megbízhatóak.

2011. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ugy is csak gyógyszertárban tudok venni, mert felénk nincs rossmann meg ilyenek.
2011. nov. 15. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Lilyvel teszteltem már az elmaradt után 3 nappal kimutatta.Meg a dm-es OneMinute teszt is nagyon jó.Ezek közép árkategóriásak.Nem kell feltétlenül nagyon drága tesztet venni,az olcsóbb is ugyanúgy kimutatja.
2011. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Coraxal teszteltem mind2 terhességemnél nemvárt előtt pozit.
2011. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gabriel.
2011. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil nemvárt előtt 4 nappal lett egyértelmű pozi.
2011. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!