Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogyan mukodik? Vagy...

Ez hogyan mukodik? Vagy egyaltalan erdemes orvoshoz menni? Vagy varjak meg?

Figyelt kérdés
Mar tettem fel tobb kerdest is. 5 napja kesik a menszim a teszt negativ. Ha mennek korhazba gondolom ultrahang meg nem latna semmit. Vagy esetleg ott is tesztet csinalnanak
2011. nov. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a dokim,hogy ha egy hete késik,akkor teszteljek(persze sosem bírtam ki),2 nap múlva ismételd meg,ha akkor is negatív(meg persze,ha nem),menj orvoshoz.Megnéznek,csinálnak vérvizsgálatot,abból sok minden kiderül.
2011. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ott ha nem lát semmit, és késik, akkor vagy vissza rendel 1-2 hét múlva, vagy vértesztet csinál. elsö nap megézi majd 3-ik nap is a hcg szintet, és ha nö akkor terhes vagy, ha nem nö de volt hcg akkor elhalt terhesség, ha semmi nem volt akkor nem is voltál.


de ezt szerintem akkor csinálják ha valamit már lát a doki de nem biztos benne, hogy fejlödik a magzat.

2011. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Kérj egy HCG vérvételt, az elég biztosra megmutatja, hogy mi a helyzet.

2011. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj vérvételt,abból már biztos meg tudják állapítani.
2011. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!