Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hetes terhes vagyok. Ma...

Hat hetes terhes vagyok. Ma egy kicsit elkezdett kaparni a torkom nem szeretnék beteg lenni de ha mégis akkor milyen vény nélkül kaphato gyogyszert vehetek be? Egyáltalán vehetek be valamit? Vagy mindenképpen menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tantum Verde, Grapefruit csepp -az alkoholmentes verzió, C vitamin.
2009. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
homeopátiásat szedhetsz
2009. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Boros tea:



3 liter vizet forralj fel tegyél bele 10-12 deka cukrot, önts hozzá 4-5 dl vörösbort a jobbik fajták közül pl zweigelt, de jó a házibor is ha finom, forrald kb 10-15 percen át dobj hozzá 4 teafiltert meg kb fél deci citromlevet! Vagy ízlés szerint ahogy érzed!


Tedd termoszba és mindíg melegen idd!

Isteni finom és hazavágja a megfázást!!


Egy ideje postáskodok megyek esőbe szélbe napi 6-8 órát biciklivel, nem vagyok beoltva semmivel, és még semmi bajom.

2009. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a segitséget!!
2009. nov. 25. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!