Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a pajzsmirig...

Van valaki akinek a pajzsmirigyével van probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha van olyan mikor sikerűlt a baba a kezelés megkezdése után?


2009. máj. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem Hashimoto szindrómám van(pm.gyulladás alulműködéssel).ez sajnos csak a 3. vetélésem után derült ki:( szeptemberben kezdtem el szedni a gyógyszert, mostanra lett normális a tsh-m.elvileg most már okés lehetne a dolog-amíg gond volt, teherbe sem estem védekezés nélkül sem-, de most a bizti kedvéért ellenőrzik a női hormonjaimat, biztos, ami fix alapon:)! bár úgy érzem, most azzal lesz vmi bibi, mert szerintem mostanában nincs tüszőrepedésem...:( úh a 2. kérdésedre sajnos még nem tudok válaszolni...:(

nálad mi a probléma?

2009. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem alúlműködésem van nem rég derűlt ki(márc-ban).Azóta szedem az L-Thyroxin gyógyszert.Mostanában kell majd mennem ellenőrzésre majd vissza a nődokihoz!Kíváncsi vagyok mi lesz!

Ne idegeskedj biztos minden rendben lesz nálad és hamarossan kopogtat a gólya!!!:-)

Drukkolok mindekettőnknek,hogy minnél hamarabb sikerűljön!

2009. máj. 9. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is alulműködésem van. Szedem rá a gyógyszert (Letrox) már január óta, de sajnos most rosszabb lett az eredmény, és emelni kellett az adagon...

Nekem a februári vetélésem után jöttek rá a gondra.

Szorítok Neked, Nektek is, Sorstársak!!

2009. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly kezdődő golyvám volt.

Az idén amikor ellenőrizték,nem volt már meg.

Viszont magas Tsh volt.Nem akartam beszedni a gyógyszert,hanem 2 hét múlva újra ellenőrizték és már normális volt.Előszőr 4,9 ..másodszor 2,2 volt.

Most 5 hetes kismama vagyok.Minden hormonom normális.Szerintem nem lehet egyszeri vérvételből helyesen következtetni.

2009. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!Szerintem lehet következtetést levonni akár egyszeri vérvételből!Meg nekem nem ennyire minimális eltérés volt az eredményemben hanem igen csak nagy!A normális határérték 4,94 nekem meg 37,9 volt szerintem ez igen csak nagy eltérés!Szerintem ez magától nem állna helyre!Meghát tudjuk,hogy akinek a pajzsmirigyével gondok vannak annak nehezebben is sikerűl a baba!De neked tiszta szívből gratulálok,hogy helyre állt és,hogy kisbabát vársz!Boldog babavárást kívánok!:-)
2009. máj. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!