Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 napja leesett a hőm,...

Már 2 napja leesett a hőm, mégsem jön meg?

Figyelt kérdés

Máskor mindig előbb leesik, aztán utána pár órán belül meg is jön. Most két napja leesett, mensis görcseim vannak, de eddig semmi. (a vércsepp jelzést azért raktam be, mert tegnap egy tűhegynyi véércseppet láttam a tamponon, azóta semmi) Tapasztalt valaki esetleg ilyet?


[link]


2011. nov. 13. 08:57
 1/7 ExCaty ***** válasza:
Ez érdekes, tényleg meg kellett volna hogy jöjjön. nem akarlak elkeseríteni, de ha így leesett a hőd, szerintem nincs baba. :( sajnálom! tudom milyen érzés ez, volt nekem is már pár ilyen hónapom...
2011. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Most megint nem tudom mi van, mert a hőm visszament, viszont egy kicsit mensizem tegnap éjszaka óta.

Nem sok esélyt látok rá, de ha mégis tesztelnék kimutatná már, vagy még nem?

[link]

2011. nov. 14. 09:01
 3/7 ExCaty ***** válasza:
Igen, kimutatná! Akár délutáni vizeletből is! Tudom, hogy nagy para hogy csinálj tesztet vagy sem, mert mi van ha negatív és akkor még a remény sem marad meg hogy lehet van valaki a pociban... de csináld meg és megtudod hogy szabad-em örülni vagy sem! Én ezt tanácsolom.
2011. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszi.

Ahogy mondod, félek megcsinálni.

Pregimax plus tesztcsíkom van csak itthon, 25-ös érzékenységű, lehet várok reggelig. Addig úgyis kiderül, hogy beerősödik a mensim, vagy nem. Azt hiszem a legjobb, ha megvárom a reggeli hőt, mert lehet holnapra esik csak le. Majd holnap jelentkezem, ha visszanézel. :)

2011. nov. 14. 12:34
 5/7 ExCaty ***** válasza:
Visszanézek! :) És jól teszed, várd meg a reggel, addigra tényleg meglátod hogy erősödik-e a vérzés vagy hogy alakul a hőd. Akkor majd írj! :)
2011. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Te hogy állsz a ciklusodon belül, hágyadik napon?

Lehet neked is esetleg szurkolni?

2011. nov. 14. 12:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia

Csináltam reggel egy Pregimax plus tesztet, de sajna full negativ, viszont ami fura, hogy a hőm ma reggel is 36,7. Ilyen még soha nem volt.

Sajna most sincs baba :((

Neked nagyon szurkolok!

2011. nov. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!