Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti nem féltetek missed. Ab...

Ti nem féltetek missed. Ab után, hogy elcsesztek vmit és nem lehet többé gyermeketek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
De igen.
2011. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy félek!! De nem volt más választásom egyszer sem.
2011. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igazából ezen még nem gondolkodtam... én inkább attól félek, hogy ha megint terhes leszek ne történjen meg ez újra... :(
2011. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy mindent betartottam, amit az orvos mindott pl:4 hétig nincs szex, 3 hónap várakozás a köv. próbálkozásig stb. Így megnyugtattam magam, hogy én mindent megtettem.
2011. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe sem jutott. A megtörténteken keseregtem, nem azon, hogy mi lehet még.
2011. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos benne van az emberben a gondolat, sztem ez természetes. Aztán újabb terhesség, szépen fejlődik és elfelejted.
2011. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen.És azóta egyre inkább, hogy a műtét már 8 hónapja volt, és mégsem sikerült újból teherbe esni.De azóta kétszer is voltam a dokinál, megnézett alaposan, és azt mondta minden rendben, tehát ebben kell hinnem. Egyébként ha nagyon elcsesznek valamit, akkor rögtön kiderül,nem? Pl. vérzés, görcsök, láz, és akkor vissza is kell menni.
2011. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!