Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bogozzátok ki légyszi a...

Bogozzátok ki légyszi a tudatomat, mert megőrülök! Szívhang melyik héten van? Két verzió között vesztem el!

Figyelt kérdés

Az egyik a mensitől számított terhesség, a másik a megtermékenyülésöl számított!


Szóval ha a terhesség első napja a mensi első napja akkor mikor van szívhang?


Vagy az embrió hány hetes korában van szívhang?


Mert pl ha jól tudom, ha az embrió 4 hetes, akkor a terhesség 6 hetes, ezt nyomják az agyamba!


Szóval mikor van a szívhang? :D

Elnézést az agyatlanságomért, de böngésztem a családi netet, meg egy másik oldalt, és csak a hatos szám stimmelt, a többi totál nem.


Köszi a végigolvasott és válaszol nekem!


2011. nov. 6. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-ik!


Nagyon is jól írta a második.

Abban viszont igazad van, ha biztosra akarsz menni, érdemes később UH-ra menni.

2011. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én a saját példámat tudtam leírni.Egészséges gyermekeim születtek,de menzi utáni 5.-6. héten nem volt szívhang,kb 8.hetesen voltam szívhangon.Az ismerősömet majdnem megszakításra küldték,mert nem volt szívhang végül a 11.héten lett és egészséges babája született.

Kérdező,gratulálok,jó egészséget!!

(4.válaszoló voltam)

2011. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked biztos később volt a pé-d.

de a mostani doki is mondta, hogy nagyon sok függ a géptől is, direkt kifaggattam, szerencsétlennek még biztos nem volt ilyen "tudálékos" páciense :D:D:D

de jól viselte a vallatást :)


Amúgy nekem is így a 23. nap körül volt a pé-m, de biztos ami tuti, nem foglalkoznak vele, és a mensimhez igazítanak mindent :S

ráhagytam a fenébe!

a lényeg, és hogy megvan a béjbi 3 év várakozás után!

2011. nov. 7. 18:47
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

huuú:(( hát akkor sokszorosan gratula neked ennyi év várakozás után!!!!

(újra 4.voltam)

2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én meg a két gyerekhez gratulálok, nekünk szerintem 1 is elég lesz :)
2011. nov. 7. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!