Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A málnalevél tea tényleg...

A málnalevél tea tényleg segítheti a peteérést?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
azt nem tudom, hogy segíti-e, de biztosan rá van írva a dobozára vagy valahová. Nincsen pé-d? Akkor a dokik clostit szoktak felírni.
2008. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy a málnalevél tea az szülés beindító tea. A Clostitól több pete is beérik, óvakodjon tőle aki nem akar ikreket vagy többes ikreket!!!

Mi a családban egyszerre 4-en vagyunk terhesek és egyikönknek 5 pete érett be és ettől vár (2) ikreket.

2008. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs pé-sem.A törpe mikroszkóppal nézem,de semmi páfrányszerűt nem látok rajta. Igaz nem régóta egy hónapja,de hát akkor is kellene látnom rajta.Mivel tavaly július óta próbákozunk már nagyon szeretnék kisbabát,még próbálkozunk
2008. márc. 18. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is a málnalevelet iszom a pé-ig utána a palástfüvet a mensziig!

Lehet már elkésett a válaszom!:)Amúgy azóta sikerült a baba?

2008. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!