Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap késéssel és barnázgatáss...

3 nap késéssel és barnázgatással sajna végül megjött. Biztos lehetek abban, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok Lányok! Segítsetek légyszi! 3 nap késéssel és barnázgatással sajna végül megjött. Az 1. napon görcsöltem is, de ma a 2. napon alig van vérzésem, ugyan a vér sötét színű. Biztos, hogy nem lehetek terhes? Már csak azért, mert a 3. napon el kell kezdenem szedni a clostit! Szerintetek nyugodt szívvel szedhetem a gyógyit? Köszi a válaszotokat!
2008. márc. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig van vérzésed akkor ez utalhat a terhességre!Szerintem jobb lenne ha csinálnál egy tesztet hogy bizrosra menj!
2008. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap csináltam egyet, mivel pénteken meg kellett volna jönnie, de negatív lett. már vasárnap is görcsölgettem, de az hullámokban jött. Hétfőn is görcsöltem és közepes mennyiségű volt a vérzésem, ma viszont alig van, eddig elvagyok 1 betéttel! Kicsit félek, mert, ha baba lenne, akkor a gyógyit nem nagyon kellene beszednem!
2008. márc. 18. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
el kellene még ma menned dokihoz, és csinálna egy hüvelyi uh-t, vagy vegyél egy tesztet, ma már kedd van, hátha ma pozi lesz. Hőd hogy áll?
2008. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt megjött vasárnap akkor 36.9 volt. tegnap és ma 36.6.
2008. márc. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!