Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesen érdemes először...

Hány hetesen érdemes először dokihoz menni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi panaszod nincs /eros gorcsok,verzes/ akkor szeritnem szamold ki,h mennyi idos kismama lehetsz,es kb.6-7 heten menj orvoshoz,akkor mar legtobb esetben szivhangot is fogtok latni hallani.

Boldog babavarast

2008. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam mikor elöször mentem!És már látták a petezsákot igy legalább megnyugodtam hogy jó helyre ágyazodott be a pici...De barátnömnek még 5 hetesen nrm látszott semmi ezért 1 hét múlva rendelték vissza.Gratula a babához!!
2008. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem a dokim direkt úgy küldött UH-ra, hogy kb. 8 hetes voltam. Hogy tutira lehessen látni-halllani! Azt mondta akkor gratulál csak ha van szívhang! 7-8 hetesen mentem, és már láttuk- hallottuk Őt! :) Sok sikert

33 hetes kismamai

2008. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem se kapkodd el, hacsak nincs valami panaszod, elég ha 7-8 hetesen mész, és akkor már tuti lesz szívhang, és fölöslegesen te sem idegeskedsz, ha még nem látnak semmit, illetve nem is kotorásznak benned ilyen fiatal kismamiként.
2008. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kimaradt menstruáció után 2 héttel!
2008. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

épp egyik nap, vol a tv-ben egy műsor, egy nagyon szimpatikus nőgyógyásszal beszélgettek, és ő azt mondta szeretné, ha minden nő a poz.teszttel azonnal menne orvoshoz, így sok minden idejében kiszűrhető lenne.pl. méhenkívüli terhesség.

és szerintem igaza van.legfeljebb visszarendelnek egy későbbi időpontra, ha nem látnának még semmit.én amikor előszőr voltam 4.hetet állapított meg az orvos, 10nap múlva hívott vissza, akkor már szívhang is volt, és a kismama könyvet is megkaptam.

21hetes kismama


sok sikert

2008. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok.

kotorászni semmiképp se fognak benned.ilyen korán hasi ultrahang van, ha mégis megpróbálnák, nem kell engedni.

2008. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!