Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem baj, ha valaki csak 8-10...

Nem baj, ha valaki csak 8-10 hetesen megy előszőr dokihoz? Mert mi van ha méhenkívüli?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ha nincsenek panaszaid, vérzésed, akkor ráérsz. Ha méhenkívüli lenne, erős görcseid, fájdalmaid, rossz érzéseid lennének.

Nekem az első terhességemnél minden teszt negatív volt, így csak 8-9 hetesen mentem először dokihoz. Legalább már láttunk szívdobogást. :) Szerintem a legjobb a 8. héten menni, mert akkor már "viszonylag tuti" a terhesség.

2011. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetesen mentem először,akkor már volt szívhang és mindent láttuk! Első babámmal túl hamar mentem így egy hét múlva vissza kellett mennem dokihoz!
2011. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha minden rendben van, akkor nem baj. De én nagyon kíváncsi természet vagyok, és tuti nem tudnám kihagyni az első szívdobbanásait, amit már 6 hetesen is lehet látni. :-) És megnyugtató, ha tudod, minden rendben van. :-)

2011. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!