Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Holnap megyek...

Terhes vagyok. Holnap megyek a dokihoz de nagyon félek mert nem vagyok jol. Nagyon fáj a hasam és a hátam, derekam is. Néha a szivem is nagyon fáj. Lehet hogy méhenkivüli vagyok? Megállás nélkül fáj a hasam. Ez gond igaz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi ne izgasd fel magad feleslegesen. Holnap úgyis megmondja a doki, hogy minden rendben van.

Amíg nem vagy lázas, vagy nem vérzel, nincs min parázni. Ez egy más állapot, azért vannak a tüneteid. A hasfájás normális, a többi meg tuti azért fáj, mert a te szervezeted így reagál a hormonváltozásra. NE IZGULJ!! 6 hetes kismami

2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem utal méhenkivüli terhességre!! Gondolom nemrég estél teherbe,hallottam hogy ilyenkor a szervezet még "emlékszik" a menstruációra,lehet ezért fáj a hasad! De a lényeg hogy ne izgulj,holnap ugyis kiderül hogy minden rendben! =)
2009. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat és remélem igazatok lesz:)csak félek mert az elsö babám lesz és még csak 6hetes vagyok:)De holnap minden kiderül:)Köszi mégegyszer:)
2009. márc. 30. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem múlt héten kezdődtek a mensziszerű érzések, most vagyok a 8.hétben. Minden nap érzem, hogy húzódik a hasam, a derekam. Magne B6-ot kaptam rá, de már akkor ajánlotta az orvosom, mikor még semmi ilyen jellegű tünetem nem volt. Tehát gondolom gyakori panasz lehet.
2009. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!