Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baj? Tegnap...

Lehet ebből baj? Tegnap lefeküdtünk a barátommal! Én fogamzásgátlót szedek, de óvszert is használunk, de kifolyt belőle. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Biztos ami biztos;) A tablettát rendesen szedem, percre pontosan. Nem volt hányás, hasmenés, nem szedek antibiotikumot! Elég durvák voltunk és a barátom elélvezett de túl későn vette észre:S és úgy láttuk h kifolyt az óvszerből a cucc:Saz óvszer nem volt lyukas,csak felül folyhatott ki.. Kerülhetett belém? Néztük az ágyat, de már nem láccik rajta semmi...pedig tegnap akkor 2-3 nagyobb folt volt..Az lehet h belőlem jött esetleg? Ma reggel amikor ágyaztam megláttam egy nagy fehér foltot..lehet mégis az volt:S:S De tegnap annál több kisebb foltok voltak...nem értem:S Vki segítsen lécci.! A barátom szerint a sperma nem szárad meg úgy h ne láccana a lepedőn!
2009. máj. 4. 13:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a kérdésért de élvezed te az együttléteket? Én elhiszem, hogy aggódsz nehogy terhes légy, de azért ennyire?

Te pont az ellenkezője vagy a felelőtleneknek akik semmi védekezés nélkül vannak együtt. Egyébként jó hogy valaki ennyire komolyan vélekedik a védekezéssel kapcsolatosan, de ha ennyit idegeskedsz tényleg nem fogod élvezni a szexet.

2009. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
tudom:S néha nagyon parázok szex közbe is! amúgy azon gondolkodtam h használjuk e még a megszakítást is?
2009. máj. 4. 13:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd tönkre az egyik legcsodásabb dolgot a világon! A gyerekek után majd 20 éve szedek gyógyszert és nem volt semmi probléma. Tökéletesen véd, ha rendesen szeded.

Ha ezen gondolkozol akkor nem tudod felhőtlenül élvezni amit csinálsz, pedig pont ez a legjobb a tablettában, hogy bármikor, bárhol.

2009. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen fiút azért ilyenkor tudom sajnálni...

Ennyire azért nem kellene túlbiztosítani a dolgot, elveszik az egészből az élvezet!

2009. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta rendesen hat, ha megfelelően szeded! A te esetedben nem volt se hányás, se hasmenés meg ilyenek. Szóval nem kell ennyire túlreagálni a dolgot! Teljesen feleslegesen biztosítod így magad az óvszerrel, elég csak a tabletta! Vagy ha annyira parázol, ne szexelj egyátalán!
2009. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én is azt szedek, 3 hónapja és semmi mást nem használok mellé, és semmi bajom nincs. egyébként a tablettában az a legjobb, hogy a srác belém élvezhet :)

plusz óvszer nélkül sokkal jobban érzem őt, így élvezetesebb is. ja igen, és óvszer + tabletta... elég drága mulatság nem? pláne ha az egyik felesleges... és ha még megszakítást is akarsz közben.. nem tudom, de lehet erre azért a srácnak is lesz 1-2 szava, pláne ha tudja, hogy egy "normális" nő nem reagálná ennyire túl.

2009. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
a srác nem tudja h tabit szedek, direkt azért, mert akkor nem akarná az óvszert! és az óvszerhez azért is ragaszkodok, mert megvéd a betegségektől!!!
2009. máj. 4. 18:42
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon is dícséretesnek tartom azt, hogy ekkora hangsúlyt fektet a védekezésre. Amíg az utolsó hozzászólását nem olvastam a kérdezőnek én is meglepődtem, hogy mennyire fél ahhoz képest, hogy fogamzásgátlót szed ami elvileg 99%-os védelmet nyújt a nem kívánt terhességekkel szemben. Plusz ha még óvszer is van ... na az a 100% :)) De amint elolvastam az utolsó hozzászólását egyetértettem Vele. De ezen is könnyen segíthetnél. Ülj le a pároddal és ha tényleg ennyire félsz a nemi úton terjedő betegségektől vagy attól, hogy esetleg teherbe esel, mondd el ezeket Neki de tapintatosan nehogy esetleg rossz néven vegye a nemi betegségek részét a dolognak (bár én nem tudom, hogy hány hölggyel volt dolga előtted vagy, hogy volt -e egyáltalán vagy, hogy Neked hány férfival volt dolgod előtte ... stb.) de néhány egyszerűbb vizsgálat véget vethet az örökös aggódásnak és félelemnek. Talán ha feketén-fehéren leírva látnád egy orvos által kiállított papíron, hogy mind a ketten makk egészségesek vagytok akkor megnyugodnál végre. A tabira pedig figyelj oda, hogy rendesen szedd és nem lesz semmi gond! De így tényleg nem fogod tudni élvezni az együttlétet ha folyton az jár a fejedben, hogy mivan ha teherbe esek majd? Bennem is motoszkál a félelem néha ha a párommal szeretkezünk és mi általában háromszor ellenőrizzük az óvszert. Az aktus előtt, alatt és a végén. Így nincs mitől tartanom. :) Viszont én nem szedek gyógyszert! De ha szednék és tudnám, hogy mindketten egészségesek vagyunk már biztosan nem költenék óvszerre ... :)

Remélem sikerül majd megbeszélnetek a pároddal és kitaláltok majd egy mindkettőtök számára megfelelő megoldást! :)

2009. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Most már egyre problémásabbnak érzem a dolgot.

Milyen kapcsolat a tiétek, ahol nem mondod meg a tablettát, mert így rá tudod venni az óvszerre?

Miért nem beszéled meg vele? Később esetleg pedig majd terhes leszel úgy, hogy ő nem tud róla?

Egy kapcsolat alapja az őszinteség, nem kezd a dolgot mindjárt elhallgatással, hazugsággal, manipulációval.

2009. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát azért ha a barátodnak hívod és nem a szeretődnek, akkor feltételezem h tudod, kikkel volt együtt ezelőtt és ismered egy jó ideje.

ha nem tudsz benne megbízni, akkor mi értelme van?

egyébként, igen, annyi az egész h kivizsgáltatja magát.

az én barátom is volt ilyen vizsgálaton, mikor oda kerültünk, ehhez ő ragaszkodott, ezután már a legnagyobb sértés lenne, ha feltételezném róla, hogy tőle összeszedhetek valamit.

kicsit sajnálom azért a srácot. talán őszintén kéne vele beszélned és nem 200féle módon bebiztosítanod magad... NEM! nem azt akarom mondani h légy felelőtlen! de mindennek megvan a határa...

2009. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!