Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baj? Tegnap...

Lehet ebből baj? Tegnap lefeküdtünk a barátommal! Én fogamzásgátlót szedek, de óvszert is használunk, de kifolyt belőle. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Biztos ami biztos;) A tablettát rendesen szedem, percre pontosan. Nem volt hányás, hasmenés, nem szedek antibiotikumot! Elég durvák voltunk és a barátom elélvezett de túl későn vette észre:S és úgy láttuk h kifolyt az óvszerből a cucc:Saz óvszer nem volt lyukas,csak felül folyhatott ki.. Kerülhetett belém? Néztük az ágyat, de már nem láccik rajta semmi...pedig tegnap akkor 2-3 nagyobb folt volt..Az lehet h belőlem jött esetleg? Ma reggel amikor ágyaztam megláttam egy nagy fehér foltot..lehet mégis az volt:S:S De tegnap annál több kisebb foltok voltak...nem értem:S Vki segítsen lécci.! A barátom szerint a sperma nem szárad meg úgy h ne láccana a lepedőn!
2009. máj. 4. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem szárad meg ugy h ne latszana, szoval sztem izzadtság is lehet, vagy belőled is jöhetett. főleg ha el is élveztél. miota szeded a tablettat?
2009. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
izzadság nem hiszem..mert onnan alulról jött.! am lassan 3 hónapja szedem!
2009. máj. 4. 13:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lehet, viszont szerintem betegesen parázol
2009. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
tudom:S sajnos nagyon ideges típus vagyok:S
2009. máj. 4. 13:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar 3 honapja is van h szeded, akkor ne idegeskedj. altalaban 1 honap amig kifejti hatását, de van olyan is amelyik az első szemtől, ha időben kezded el szedni (a menstruaciod 1. napjatol). igaza van a masodik valaszolonak, tulreagalod. amugy mit szedsz?
2009. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded a tabit mi bajod lehetne?!Bizti nem vagy terhes!
2009. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után kizárt...
2009. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után teljesen felesleges, hogy óvszert is használjatok.
2009. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeded a tablettát, az védettséget nyújt, kb 1:900hoz, hogy terhes lehetsz. Vagyis ha tablettát szedsz, akkor kb 1:900 esélye annak, hogy peteérésed volt. Hogy pont akkor annak esélye 1:15höz. Hogy került beléd sperma, annak esélye, ahogy elnézem kb 1:2höz :-). Hogy az fel is jutott, az esély szintén 1:2höz.

Sajnos nem vagyok túl jó matekból, hogy ezt kombináljam, de nem túl sok az esélyed arra, hogy terhes lettél. Úgy kb 1:sokezerhez.

Ha már egy cikluson át szedted a tablettát nem kell aggódnod. Egyébként nem semmi az óvatosság, amivel sexeltek, komolyan dícséretes:-DD

2009. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
yasminellét szedek a mensi első napjától kezdtem, már a 3. levél végén járok!
2009. máj. 4. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!