Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene, hogy megjöjjen,...

Ma kellene, hogy megjöjjen, de eddig még semmi. Lehet, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Már egy hete állandóan pisilnom kell, és kb. 4-5 napja pici alhasi fájdalmam van, néha belenyilal. Az az érdekes, hogy nekem sosem szokott fájni, nincsenek mensi görcsei. De nem vagyok fáradékony, sőt inkább egyre kevesebbet tudok aludni. Élesben konkrétan jan. 17. óta probálkozunk, lehet, hogy máris összejött???

Bár nem akarom magam nagyon beleélni.


2008. márc. 17. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges :) Pár nap múlva csinálj tesztet. Sok sikert! :)
2008. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az a fő, hogy ne éld bele magadat, de ha legalább egy hetet késik, akkor tesztelj szerintem, mert lehet még nega a teszt, mert nincs elég hcg a szervezetedben, és az csak elkeserítene. De írd meg mindenképpen, hogy mi a helyzet.
2008. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a nem várt mensi napján már kimutatta a Clearblue teszt a terhességet. Nekem is voltak nyilalásaim, fáradékonnyá váltam és elég hamar felhuztam magam mindenen. Szoritok!
2008. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg, szegény párom tegnap bármit mondott kiakadtam rajta.


És néha érzékenyek a melleim, néha órákig olyan, mintha fáznék, vagy mintha libabőrös lennék, néha meg belül fájdogálnak a melleim. Nem vészesen.

2008. márc. 17. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi képpen ne éld bele magad! Nekem 5 napot késett, a hőm ma leesett, így valószínű, hogy holnap meg is fog jönni! Én is nagyon reménykedtem, voltak tüneteim is, de mégsem! Inkább egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! De azért szurkolok! Csak mondom, hogy van ilyen is! Mérd a hődet, egy időben, egy helyen és ha lehet higanyos mérővel! Azért írj majd, hogy mi lett. Szorítok nagyon! :)
2008. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!