Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 10. napon. Ugye a...

Ma vagyok a 10. napon. Ugye a mensim már elmúlt. Hajnali 3-kor elöntött a vér. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a babával.Késett mert a 34.napon jött meg.Este esküvőn voltunk.Táncoltam,és mivel megjött, gondoltam nincs baba ezért ittam egy pezsgőt, és egy likőrt.Mi lehet a baj?
2008. márc. 16. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egész nap hányingerem volt.
2008. márc. 16. 09:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem el kellene menned egy orvoshoz. Ha terhes vagy/voltál(bocsi, de lehet, hogy elvetéltél) azért, ha meg nem voltál, akkor azért, mert elöntött a vér.Ne haragudj, remélem ír valaki nálam hozzáértőbb személy is, de én a helyedbe sürgösen elmennék a dokihoz, mert ez nem normális, amit leírtál...Itt valami baj van.
2008. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor menzi után 1 héttel öntött el a vér?
2008. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el egy dokihoz. Nem akarlak ijesztgetni, de az első terhességemnél a nem várt mensi után 1 hétre jött meg. Én tudtam, hogy terhes vagyok mert már a nem várt mensi napján kimutatta a teszt. Aztán 1 hétre mensi szerü vérzésem volt. A vérzés után kiderült, hogy a petezsák megmaradt de a magzat nem fejlődött. Reméljük Nálad nem ez a helyzet, de mindenképpen egy uh-ot ajánlanék.
2008. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!