Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma (nem) kellene megjönnie,...

Ma (nem) kellene megjönnie, de eddig semmi.3 napja a höm reggel 37, ma reggel pedig 37,2. Szerintetek reménykedjek?

Figyelt kérdés
Különben semmi tünetem nincs ezért nem tudom mi van. Már ilyenkor éreznem kellene vmit, ha terhes vagyok?
2008. márc. 15. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindíg lehet.A hőd jó.Tüneteknek nem törvényszerű lennie.Persze van aki ilyenkor hányingerrel, mell feszüléssel, és hasgörcsöléssel küzd.Ha nem jön meg tesztelj egyet.Sok sikert.
2008. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem baba van a dologban!Szorítok!Nálam is így volt!

7 hetes kimama!

2008. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked sem volt semmi tüneted? A hasam úgy fájdogál, mintha meg akarna jönni, csak nem olyan erősen...Gratulálok neked a kicsihez!
2008. márc. 15. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt, hogy fájdogált a hasam, de nekem már a menszi előtt két nappal kimutatta a teszt, nagyon halványan, de pozitív lett!Nem teszteltél még?Majd írd ám meg hogy mi lett!Szurkolok!
2008. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz TERHES!!! Nem kell hogy tüneteid legyenek! Nekem se volt! Tesztelj!!!
2008. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Szerintem hétfőn reggel csinálok tesztet, remélem addig sem jön meg...Majd megírom mi lett!
2008. márc. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!