Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek? A hőm ma feljebb...

Reménykedjek? A hőm ma feljebb ment 37.1-ről 37.2-re a cicim feszül, de reggel nagyon halvány rózsaszín valamit észleltem a wcpapíron, de nekem SOHA nem volt még ilyen.

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom. A hasam szurkál és amúgy nem nagyon van folyásom pedig ilyenkor már szokott lenni jóval több. Lehet babám lesz?
2009. jan. 27. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorítok, de még nem biztos. Még messze van a nap, amikor majd le kell essen a hőd, nekem volt olyan, hogy csak aznap reggel esett le, amikor meg is jött aztán. Addig pedig végig fent volt (37.1-37.2). A rózsaszín az lehet mástól is, pl. megsértettétek, vagy ilyesmi. Remélem, mégis a baba a "bűnös" a dologban :-)))...
2009. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Este nem voltunk együtt, ezért volt meglepő hogy mi az a papíron... ilyet még nem tapasztaltam. Remélem nem jön meg.

A hőm az elmúlt pár napban így alakult: 37.1, 36.9, 37.1, 37.2 és előtte végig 37.1 volt pé óta.

Nagyon várjuk már a babát.

2009. jan. 27. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint: ez így ok. Rendes pé utáni hők, akár baba is lehet a dologban, de ez akkor lesz nyilvánvaló, amikor majd a menzesz napján sem esik le és utána sem. :-)))


Én is babát várok, már rég, de csak tegnap derült ki, hogy nekem miért nem jött össze eddig. És el is felejthetem még egy ideig, az orvos véleménye szerint. Így hát én akár abba is hagyhatnám a hőmérőzést :-(((

2009. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BABA VAAAAN!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) 5 hetes vagyok!
2009. febr. 11. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! De jó neked! Vigyázz magatokra! :-)
2009. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!