Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom már mit csináljak,...

Nem tudom már mit csináljak, hogy ne folyón ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan feltették már a kérdést, de azért én is felteszem. Már jó ideje próbálkozunk gyerekkel, de nam akar már 2-3 hónapja összejönni. Szeretkezés után mindig kifolyik belőlem az ondó, már kipróbáltam mindent. (amit itt olvastam: fekve maradtam, gyertyaállás, párna) Már néha hülyének éreztem magam.
2011. okt. 11. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenkinek kifolyik! Ami kell az úgyis bent marad :)!

Mi is 3 hónapja próbálkozunk a 2.babával ..össze jöhetne már végre!

2011. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feleslegesek ezek a praktikák. A gyerek akkor fog összejönni, amikor neki itt az ideje. Lehet, hogy hülyén hangzik, de így van. Egyébként természetes, hogy kifolyik egy része, de ne aggódj nem mind. A baba nem azért nem jön össze, hanem mert a petesejt nem termékenyül meg. Attól függetlenül még a hímivarsejtek vándorolnak benned.
2011. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem folyik ki mind!

A gyors kis katonák már rég úszkálnak odabent, a "felesleg" meg kifolyik.

Nálam is folyt állandóan, mégis terhes lettem az első hónapban.


Szerintem az időzítéssel van gond (legalábbis reméljük nem eü probléma). A peteérésed idejére tegyétek az együttléteket, nagyjából 2 naponta legyetek együtt akkor.

Ez a legegyszerűbb módszer, remélem bejön.

Ha nem, akkor olvasgass a dologról neten, vannak praktikák, lehetőségek. De még ne aggódj, pár hónap próbálkozás még nem gáz.

2011. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi másfél évet próbálkoztunk mindenféle praktikával.


majd anyóséknál voltunk aki egész héten otthon volt, így mikor elment félórás vásárlásra rögtön egymásnak estünk. 5 perc rögtön wc tisztálkodás, azt gondoltam minden kijött. hát ott lett a kislányom.

2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem azért folyik ki, mert még leírni se tudod helyesen (bocsi). A spermák nagy erővel lövődnek ki, amik kellenek célba fognak érni. Ha eljön az ideje...
2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi minnel jobban akarod siettetni a dolgot annal nehezebben fog osze jonni a babo ,.ami a spermat illeti ,.azon se agodj ,.a folosleg ki jon ,..de ha most nem is kessobb amikor majd ra se gondolsz akkor fogsz meg foganni .,drukk neked ,.egy anyuka,.
2011. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!