Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztet ajánljátok...

Melyik tesztet ajánljátok nekem amire azt mondjátok, hogy megbízható és az ára is elfogadható?

Figyelt kérdés
Arra is kérek infót, hogy ezt hol és mennyiért lehet beszerezni! Köszönöm!
2008. márc. 14. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
én aztmondom hogy mindegy a márkája csak az a lényeg hogy ne sima papir legyen hanem müanyag boritása legyen. ez a pontosabb,mert nekem a sima papir mutatott halvány második csikot. és még sem voltam terhes. a gabrielt mondják mé jonak. a gyogyszertárakban lehet kapni,és általában minden gyogyszertárban van.
2008. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én clearblue tesztet vettem a DM-ben igaz az ára 1700,-Ft volt, de már a nem várt mensi napján kimutatta a terhességet.
2008. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik teszt jó.Pontosabban ha terhes vagy azt azért mindegyik ki fogja mutatni,mert csak akkor termelsz terhességi hormont ha az vagy.Szerintem a pipettás a legjobb az kicsit drágább800-900 ft .Van Medi-lab az csak 400-500 között.De a kéket vedd,mert abban kettő van bár az 200-al drágább.Gyógyszertárban,v roossman,dm stb.
2008. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Gabrielt használtam, ha jól emlékszem 900-1000 Ft körül volt a gyógyszertárban.
2008. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vagy Clearbule-t vagy pedig Gábrielt veszek!
2008. márc. 14. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Gabrielt használtam,és miután nem jött meg ki is mutatta baba van a hasimban:)Én Gabrielre voksolok,és az ára sem vészes.Majd írd meg mi lett a végeredmény!Szoritok!
2008. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!