Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik pelenkát érdemes...

Melyik pelenkát érdemes megvenni ami megbízható és árban is elfogadható?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Lila csomagolású Tesco pelus. Szinte ua, mint a Libero, ha kifogod akciósan, 26-28 ft körülre jön ki az ára.

Nekünk bevált.

2009. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Elfelejtettem írni az előbb, hogy az 1-es és a 2-es méretnél nem gumis a tépőzárnál, csak hátul. A 3-as mérettől már is-is.
2009. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Mi is a lila teszkósat használjuk,de kipróbáltunk egy csómó másikat is.(Folyton kaptuk.)

Liberó:nem rossz,de drága

Huggies: nagyon jó,de annál sokkal drágább

Pempörsz: nagyon nem szeretem,mert nem gumis a háta és az első babafos a nyakáig csorog benne

DM sajátmárkása: ugyanaz a véleményem,mint a pempörszről,és ugyanaz a bajom is vele

Axxo: ez sem ér sokat,mert ennek ugyan jó volt a háta,de a combjánál nem volt rendes gumírozás,így nem érte meg a kaki,hogy hátul próbálkozzon,mert azonnal kifolyt combnál

teszkó gazdaságos: azt hiszem, ez viszi a negatív pálmát.Tévedésből vette meg a férjem,a fél csomag kapásból a kukában landolt,mert nem ragadt a derékzárja.

Bon-bini(régebben a plusban lehetett kapni,mióta megvette a spár őket,azóta nemtudom):nagyon meg voltam elégedve vele,csak annyiért adtak 38 darabot,mint a teszkó színesből 68at,és a minőségük pedig ugyan olyan volt.


Azt hiszem más fajta nem fordult meg nálunk.

Illetve használunk még mosható pelit is,így 2-4 havonta kell költeni pelenkakülsőre,mert előregednek és szakadnak.Illetve néha kell venni 1-1 új pelenkát is,mert kezdenek elfesleni a 8,5 hónapja tartó mosásban.

2009. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én a Tescos lilát és a Lidl-s pelust szoktam venni,mind a kettő gumírozott,vékony,de nagyon jó nedvszívó,ja és az ára is jó.Próbáld ki őket:)

5.5hós baba anyuja

2009. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szia!DM-babylove-és baby soft-ot használok és nekünk bevált!Libero az nagyon ó,de erre nincs pánzem,nekem a tescos nem vált be és a pampers sem,a hugges jó,de nagyon drága!
2009. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Lehet,h a Huggies drágább,de maximálisan megbízható!!!!
2009. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk a lila tescos, a Lidl-ben kapható saját és az Auchanban kapható Bambino vált be. Ez utóbbit 2 hete használom, nagyon jó, gumírozott hátul, az 5-10 kg-os 31 Ft-ra jön ki.
2009. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon sokat segítettetek.
2009. febr. 14. 08:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
a tesco meg a lild az szar
2009. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lila tescos, és rossmannos nagyon jó, árban is elfogadható.
2009. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!