Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még kizárt hohy a babától...

Még kizárt hohy a babától legyen. Ugye?

Figyelt kérdés
32 napos ciklusom van,a peteérésem a 18-19.napon van (ovumik. szerint)!legutobb szept.12-én jött meg,és kb 21.-től fáj a mellem,kissé duzzadt,nehéz!peteéréskor nem szokott,inkább a mensi elött 1-2 nappal!
2011. okt. 7. 13:34
 1/4 anonim válasza:
Szerintem még ne keress jeleket. Hamar eltelik az a pár nap és úgyis kiderül. Addíg legyél semleges, hogy ne csalódásként éld meg ha esetleg nem sikerül. Régebben én is minden jelre oda figyeltem, de egyszer egy orvos mondta az ilyen jellegű kérdéseimre, hogy "ha terhes az úgyis kiderül". Ha az leszek akkor majd nem jön meg a menstruáció, utána teszt. Ez után érdemes azt gondolni, hogy terhes vagy. Sok szerencsét!
2011. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt jól tudom,nem keresem feltétlenül a jeleket,de ha az észrevétlen és pici cicimet elkezdem "érezni" sőt időnként mintha le akarna szakadni,a bimbóudvar is bedurrant,nehéz nem tudomást venni róla!:)
2011. okt. 7. 15:00
 3/4 anonim válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült e. Már csak 1-2 nap. Remélem jól érzed.
2011. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze megírom,bár tegnap volt egy icipici barna maszat,kicsit megijedtem,bár mensi elött nem szoktam barnázni!
2011. okt. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!