Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet adni erre a...

Mennyire lehet adni erre a hőmérőzés dologra, ha vannak terhességre utaló tüneteim, ám a hőm elég alacsony ehhez képest akkor kizárt, hogy sikerült a megtermékenyülés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Görbét tudsz csatolni?
2011. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem több mint 1 hete késik a mensim,ma vagyok a 39. napon. a tesztjeim nagyon nagyon halványak viszont a hőm folyton 37.1 37.3 körül van. uh ra vagy a héten vagy jövöhéten megyek. mennyi a hőd? én hónapok óta mérem a hömet amikor nem volt baba akkor nem ment 36.7 fölé-
2011. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, hogy mennyire alacsony. Nekem a babás hőm egyébként 36.7-36.8 között mozgott... szóval nem kell 37 fölött lennie, attól még simán lehet baba, csak legyen magasabb a hőd mint a Te saját alaphőmérsékleted.


27 hetes km

2011. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem vezetek görbét,de gondoltam már rá.A hőm max.36.4 de nekem 35.7 körül szokott lenni általában.Az jó,h neked a hőd ilyen magas,szerintem ha 1 hét múlva tesztelsz újra,talán erősödni fog a csík.bár nehéz várni az újabb tesztre,tűkön ül az ember.Nekem amúgy 4 napja késik,tudom nem sok de ez is késés.Viszont 2 hete barnáztam 2 napot és egyik délelőtt nagyon szédültem de csak 1 órát.Viszont ami ellene szól,h a múlt hónapban rengeteget idegeskedtem és lehet amiatt borult fel a dolog..Írjatok majd feleményeket,mert tényleg érdekel kinek h alakul még,akinek késik :)
2011. jún. 16. 11:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,még annyi,h 8:30-asnak szerintem elég bíztató jeleid vannak :)Kismamának is köszönöm,h válaszoltál,remélem minden jól fog alakulni nálad és egészéges kisbaba lesz.Megkérdezhetem h hányadszorra jött össze?
2011. jún. 16. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát kb fél év alatt :)

Nekem az alaphőm egyébként 36,2, tehát az emelkedés 0,5 fok.

Köszönöm szépen! :)


27 hetes km

2011. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban nem várt napján 37,3 volt reggel és délután megjött, szóval nem hiszek a hőmérőzésben!!!
2011. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia 8: 30 as vagyok. hát furcsa mert tényleg minden arra utal hogy terhes vagyok. csak a tesztjeim elég "bénán" sikerülnek. amugy középidö tájt énis barnáztam 2 napig de csak maszat volt és el is mult,. felhivtam a dokit azt mondta ha gyenge a tesztem nem hinné hogy babás vagyok. de annyi olyat olvasni akinek nem mutatta és terhes. ma már csak az uh a biztos. de az is csak ugy ha megbizható orvos csinálja:( remélem mindkettönknek baba van a dologban. megadom az e-mail cimem ird meg mi van veled: szasziedina@gmail.com csak ird melé hogy hömérö témában irtál mert van egy lány akivel már beszélgetek tudjam hogy te vagy:) puszi
2011. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a címed,írok majd :)Nekünk eddig 4 hónap nem jött össze..Sőt szerintem ez se de mindegy,hát a remény az remény.A hőmérőzésre visszatérve már én sem tudom lehet-e benne hinni,lehetett belső lázad akkor,de az is lehet h tényleg nem lehet rá adni..meg hát az orvosok se egyformák,az ultrahang viszont nem hazudik :)
2011. jún. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!