Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiszel abban, hogy lelki okok...

Hiszel abban, hogy lelki okok miatt nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Férjem szerint így ne is várjam amíg ennyire görcsösen akarom.

Minden vérzés egy újabb keserű csalódás.

2 napja azért sírtam, mert UH-on néztek és a 28. napomon csak 6mm volt a méhnyálkahártyám, ez pedig úgy tudom nem elég a fogantatáshoz.

Ma hajnalban azért volt sírógörcsöm, mert leesett a hőm...


Nem tudom nem akarni, ha el is hitetem magammal, hogy most nem oda koncentrálok, pozitív vagyok, az csak az újabb vérzésig tart.


Hogyan kell fejben eldönteni azt, hogy nem ragaszkodunk mindenáron a témához?

Van hobbim, járok tanfolyamra is, tehát lefoglalom magam, mégis ezzel kelek, ezzel fekszem.

Úgy érzem, bele fogok őrülni, sürget az idő is, 30 éves vagyok és több gyermekre vágyom :(


Nektek sikerült kiverni9 a fejetekből a baba gondolatát?

És úgy valóban jobban sikerül?


Az a baj, annyi dolgot olvastam a témában, hogy tudom, biológiailag hogy zajlik, így nem tudom elképzelni, a lélek hogy jön ehhez, miként befolyásolja a fogantatást.


2011. okt. 4. 06:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nekem hosszú idő óta most először jött meg úgy, hogy nem fájt, nem sírtam.


Elfogadtam, hogy előbb nekem kell lelkileg rendbe jönni, hisz egy "idegbeteg" anyához én sem akarnék leszületni, ha magzati lélek lennék :)


Nem mondom, hogy teljes nyugalom van bennem, sőt, a reménykedés most is megvan bennem, hogy na most a következő hónapban már nagyon szeretném, ha sikerülne, de most első számú cél magamat rendbetenni fejben,s bízom benne, akkor jön a baba is.

2011. okt. 13. 09:37
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első oldalon válaszoltam neked. Nekem sikerült 2 lombik után spontán. Én már tényleg feladtam akkor mikor végre sikerült. Én is mindig reménykedtem, minden mensi előtt terhes tüneteim voltak. Pont tegnap beszélgettünk erröl a férjemmel, hogy milyen hosszu volt ez a 3 év így. Én minden mensi előtt hisztiztem, hogy nem akarok menstruálni. Már rettenetesen untam a vigasztaló családtagokat, hogy hátha nekünk is sikerül. Már elegem volt a sok háthábol. Teljesen össze voltam zavarodva az utolsó mensinél is például síró görcsöt kaptam. Mert egy nap 3 olyan ismerőssel is tlálkoztam aki kismama lett egyböl. És következő mensim mégsem akart megjönni. Még mindig olyan hihetetlen, hogy már itt izeg-mozog az én kisbabám a hasamban. 10 napos késésnél csinátam tesztet, mert egyszerüen nem is mertem el hinni , hogy sikerülhetett, nagyon görcsöltem is. de meg csináltuk együtt a férjemmel és percekig nem tudtunk megszólalni,csak sírtunk mind a ketten. Annyira nehéz volt lelkileg feldolgozni, hogy a lombikok sem sikerültek. És még is spontán lettem terhes. Ittuk a Gyuribácsi féle babaváró teát. Én biztos vagyok benne, hogy ez nagyon sokat segitett.

Remélem kicsit megvigasztaltalak! Nem kell teljesen feladni azért a reményt. Én ugyan ezt kivánom neked, amit mi élünk átt mostanában!

2011. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!