Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiszel abban, hogy lelki okok...

Hiszel abban, hogy lelki okok miatt nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Férjem szerint így ne is várjam amíg ennyire görcsösen akarom.

Minden vérzés egy újabb keserű csalódás.

2 napja azért sírtam, mert UH-on néztek és a 28. napomon csak 6mm volt a méhnyálkahártyám, ez pedig úgy tudom nem elég a fogantatáshoz.

Ma hajnalban azért volt sírógörcsöm, mert leesett a hőm...


Nem tudom nem akarni, ha el is hitetem magammal, hogy most nem oda koncentrálok, pozitív vagyok, az csak az újabb vérzésig tart.


Hogyan kell fejben eldönteni azt, hogy nem ragaszkodunk mindenáron a témához?

Van hobbim, járok tanfolyamra is, tehát lefoglalom magam, mégis ezzel kelek, ezzel fekszem.

Úgy érzem, bele fogok őrülni, sürget az idő is, 30 éves vagyok és több gyermekre vágyom :(


Nektek sikerült kiverni9 a fejetekből a baba gondolatát?

És úgy valóban jobban sikerül?


Az a baj, annyi dolgot olvastam a témában, hogy tudom, biológiailag hogy zajlik, így nem tudom elképzelni, a lélek hogy jön ehhez, miként befolyásolja a fogantatást.


2011. okt. 4. 06:59
1 2 3
 11/22 Bolya válasza:
100%

Lehet tényleg van benne valami Én is nagyon szeretnék szeretkezés után 3 nappal már teszteltem de ez tuti hiába várom ha nem jön .

Elkezdtem szedni az elevitet ls a vas pezsgő tabletát hátha segít most vagy 3 - 4 napja olyan fehér folyásom van amilyen még soha nem volt.

Nem is merek tesztelni félek a csalódástól

2011. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Majdnem egy éve próbálkozunk szinte minden nap, ezért is gondolom,hogy baj lehet, mert biztos együtt vagyunk peteéréskor.

Most kezdtem volna a kivizsgálásokat, de a nőgyógyászom azt mondta várjak, ha 2 évig nem jön össze, akkor vizsgálnak ki :(

Annyit értem el, hogy elküldött ultrahangra.


Pszichiáterhez tuti nem megyek (rossz tapasztaltaim vannak velük ), max. kineziológushoz.


Azért ez szomorú, azt hittem más is így érez, nem gondoltam,hogy ennyire rossz ahogy érzek.

2011. okt. 4. 12:58
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van egy könyv nem tudom ismered-e A titok a címe! Ha utána nézel olvashatsz itt mindenfélét, valaki esküszik rá, valaki egy nagy hülyeségnek tartja!

Szerintem ha még nem olvastad akkor mindenképpen ajánlom Neked! A lényeg összefoglalva, h légy hálás az életnek azért amid van: szerető férj, állás, tanfolyam ( ahogy írtad), rokonok, szülők, testvérek, barátok stb. Értékelj minden jót ami körülvesz! Légy pozitív, élvezd az életed! Hiába vagy 30, simán lehet még 3 gyereked is, és lehet, h csak 32 évesen fogod szülni az elsőt, és akkor mi van! Ma már olyan szülnek 40 felett, főleg többediket!

Privi tanács: ha már egy éve nincs semmi, midnenképpen válts orvost, ennyi idő alatt kéne max. összejönni a bébinek! Kezdjétek el kivizsgáltatni magatokat, lehet, h csak egy nagyon könnyen orvosolható probléma van, de ha nagyobb a baj, legalább minél hamarabb kiderül, és akkor is még számtalan lehetőség áll előttetek! Inszem, lombik stb.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2011. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A Titok tenyleg jo!! En is ajanlani tudom! Nagyjabol osszefoglalva: a pozitiv gondolat pozitivat vonz be :) Ebben a megvilagitasban is erdemes atgondolni, hogy masok gyerekei fele nem vagy nyitott.

Szerintem is valts dokit, es mondd, hogy mar 2 eve probalkoztok ;) A lenyeg, hogy ha kivizsgalnak es minden rendben, akkor tudd, hogy ossze fog jonni... vagy ebben a honapban, vagy a kovetkezoben :))

2011. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 3 év után sikerült. 2 sikertelen lombik után.

Én szó szerint nem akartam gyereket. Nem tudom, hogy jutottam el idáig. De annyira dühös voltam a sikertelenségek miatt, hogy egy ilyen érzés lett bennem. Abban a hónapban terhes lettem.

Igaz ittuk a gyuribácsi féle babaváró teát is. Az egyik petevezetőm elis van záródva.

És most itt mocorog a pocimban. 16 hetes kismami!

2011. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

Sziasztok


A párommal 13 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül. Nekem nagyon sok időbe telt mire elrendeztem magamban azt, hogy majd ha jönni akar a baba, akkor jön. Ha nem akar jönni, akkor mi hiába erőltetjük.

És minden hónapban reménykedem, hogy összejön, és próbálok nem koncentrálni a babára! Egyszer úgyis összejön, hiszen mindenkinek sikerül!!!!!

2011. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm engem is nagyon félt, hogy túlságosan beleélem magam, és pont emiatt nem fog összejönni!Nem olyan könnyű nem gondolni rá!
2011. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bolya válasza:
100%

2 napja késik és azotta fehér folyásom van nem merek a csalodástol tesztelni ezt a hetet megvárom minden kép

Nagyon szeretnénk ezt a babát

Bolya

2011. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező hogy vagy?


Én ugyan ebben a cipőben járok,szinte teljesen,de én még senkinek nem beszéltem erről a páromon kívül!

Igen,amikor a párom a sógornőm kislányát babusgatja,a szívem szakad meg,útálom a közös képeket,utálom az egész világot......

2011. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Bolya válasza:
Szia nyugodj meg probálj ne erre a dologra koncentrálni mert sajnos stresz alatt vagy és azzért nem sikerül tényleg old fel ezt a kérdést vegyél célul valami mást és meglátod besikerül nekünk egy év uttán talán most lessz hisz 4 napja késik és 2 napja rokázom és fehér folyásom van :) Sajnos tudom mit érzel igazából én azt éreztem soha nem leszek anya és nem vagyok méltó feleség a férjemnek igy hs nem tudok szülni
2011. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!