Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálat alatt miért...

Hormonvizsgálat alatt miért nem nézték a testosteron szintemet?

Figyelt kérdés
Az nem fontos érték, ha babát szeretnénk?
2009. ápr. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem se nézték a testosteront,meg a progesteront se,pedig a papiromon rajtavolt.És azt irták ez a két hormon mellé hogy az OEP finansz.korlát miatt szükitett indikácioval végezzük.Ez mit jelent?Pedig jo lett volna ha nézik a testosteront mert évek ota sok pattanás van az arcomon és már 10 honapja probálkozunk.Ti?Én is kiváncsi vagyok,bocs.

2009. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Mi még csak január óta próbálkozunk. Nekem már eleve nem jelölte be a doki a testostheront a beutalón. Progit kérték. Csak azt gondolom, ez is beletartozna abba a körbe. Az gáz, ha az OEP kersztülhúzza. A drága édes szülőanyjukat.

2009. ápr. 28. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsö.Te aztán megmondtad!Jo szemetek az tuti.Elsö voltam
2009. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amugy az oep ezt miért nem csinálta meg?Megint én
2009. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom :( Nekik nem olyan fontos, hogy te teherbe ess, mint neked. Hadd szenvedj még egy kicsit, költs többet rá, ami majd hozzájuk folyik be...


Gondolom, ha azt megtehetik, hogy nem vesznek fel betegeket, mert finanszírozási probléma van, akkor megtehetik ezt is. :( Ez itt Mo.

2009. ápr. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!