Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most elhihetem vagy nem?

Most elhihetem vagy nem?

Figyelt kérdés
2 tesztet csináltam ma. Reggel egy Maria Romed kazettásat. Rögtön egyértélmű pozi lett. Mivel sokan azt írták itt, hogy nem megbízható. ezért vettem egy másik fajtát. Hcg line (Wonfo) a neve. Mikor kicsomagoltam a kazetta és a belseje is totál ugyanaz, mint a Maria Romed. Megcsinálta ezt is. Egy kicsit halványabb lett (nem első vizelet miatt) de ugyanúgy azonnal kijött a második csík. Most viszont aggaszt, hogy ha a teszt maga ugyanaz, mint a Maria, akkor ez sem sem megbízható???
2011. okt. 3. 11:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt, de még nem csinálom meg a másik fajta tesztet, addig nem merem beleélni magam. Kívánom Neked kedves utolsó, hogy minél hamarabb sikerüljön a baba!!! És persze mindenki másnak, aki gyermeket szeretne kitartást kívánok hozzá. Tudom milyen nehéz kivárni...
2011. okt. 3. 14:43
 12/15 anonim válasza:

gratula Neked:)tiszta szivből mondom

bárcsak én is ilyet tudnék apának felmutatni,annyira várjuk már :(

2011. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De jó érzés volt ezt a képet látni! :) Gratu! :)

Bárcsak én is láthatnék már ilyet......remélem már csak 1 hónap... ;) Hát, vsz este már el fogod hinni, amit látsz úgyhogy mégegyszer gratu! :)

2011. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok! Mindenkinek köszönöm a gratulációkat! Nagyon jólesik.És igen, mostmár én is kezdem elhinni, mert a 3. féle teszt is pozitív lett!!! Igaz halványka, mert délutáni pisiből van, de egyértelmű. Kb olyan, mint a képen az alsó. Mindenkinek babát kívánok!
2011. okt. 3. 18:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj Gratulálok!bár nekem is lenne már egy ilyenem!:( kellemes baba várást!és jó egészséget!
2011. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!