Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csoda történt? Elhihetem?

Csoda történt? Elhihetem?

Figyelt kérdés
Ma reggel pozitívat teszteltem. Van egy 10 hónapos kislányom, aki lombikkal fogant, mert elméletileg egy spontán terhesség nálunk egyenlő a lottó ötössel. Még nem merem beleélni magam, mert már előfordult hogy pozitív lett a tesztem, de mégis megjött.
2010. dec. 27. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
reméljük a legjobbakat!!
2010. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

11 dpo-n vagyok. 3 féle tesztet csináltam. Sajnos nem otthon töltjük az ünnepeket, így itt ennél jobbat nem tudtam fotózni.


[link]


A legfelső (Wondfo) egyértelmű, még ezen a rossz minőségű képen is, a másik kettőn itt nem is látszik semmi. Élőben is meresztgetnem kell a szemem. Délután csináltam még egy olyat, mint a legfölső, és azon is 3 perc alatt kijött a szép rózsaszín második csík.

Érezni semmi különöset nem érzek. Mindjárt megjön érzésen és állandó fáradságon kívül.

2010. dec. 27. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A felsőn tényleg látszik valami! És igen, történnek csodák, mi is másfél évig vártunk a babára, aztán kivizsgálás után megkaptam az ítéletet, hogy PCO-m van és steril vagyok... 2 hét múlva pozitívat teszteltem:) Holnap leszek 8 hetes:)

Drukkolok, hogy tényleg csoda legyen!!!

2010. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Gratula kismami!

Ez többször előfordul mint gondolnád. Én ismerősömmel is pont ez történt. :-)

2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem is van két lombikbabám és nálunk is 1% az esély a babára, de titkon remélem egyszer csak bejön az az 1%:)
2010. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok és szorítok, hogy ezt a "csodát" 8 hónap múlva a karodban tarthasd!
2010. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezek a mai tesztjeim! :)


[link]


Köszi a drukkokat!

2010. dec. 28. 10:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon gratulálok a babához!Meg kérdezhetem,hogy miért kellett a lombik? Nekem is lombik babám van!Nagyon szeretnék még kisbabát,bízunk a csodában mi is!!!
2010. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nálunk a férjemnek volt nagyon rossz a spermaképe. Több vizsgálata is volt, mikor a lombikot javasolták, azt mondta a doki, hogy már nem milliókban, hanem csak 100.000-ekben számolhatók az egészséges spermiumok.

Nálam enyhe pco-t állapítottak meg, plusz az átjárhatóságinál derült ki, hogy az egyik petevezetékem el volt záródva, de a vizsgálattal sikerült megnyitni.

Hát ezért lett lombik, de ha minden jól megy több nem lesz!

Kívánom neked is, hogy így alakuljon. Írta itt más is hogy nem vagyok egyedi eset. ;)

2010. dec. 28. 12:02
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a csoda rövid életű volt, 8 hetesen missed ab-bal végződött üres petezsák miatt.

De nem adjuk föl!

2011. febr. 1. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!