Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy terhes vagyok-e...

Nem tudom hogy terhes vagyok-e, de fáj a tokom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez a 20. nap. nem védekeztünk mert babát akarunk.Egyszer a nőgyögyászomat megkérdeztem hogy lehet-e bevenni gyogyszert ha valaki babás. és azt mondta hogy az első 3 honapban semmi képp. akkor most mit csináljak? Gőzöljek? Vagy nektek mit mondott az orvos?
2008. márc. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Gőzölni lehet, kamillateát, forrón inni, negrót enni, mézet enni, sok gyümit enni, pizsit húzni és 2 takaró alatt kiizadni:-)

Gyógyszer nem jó bevenni, főleg a legelején nem. Lázad ne legyen, ha van, kérdezd meg a dokidat!

2008. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sógórnőm influenzás is lett.algopirint nyugodtan vehetsz be, és igen, lázat csillapítani, ezerrel.az algót a doki mondta.de a torok fájásra minden más segíthet.a méz tökéletes.
2008. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia !Semmi képp ne gyógyszerezz!Vegyél negrót, vagy valamien eukaliptuszos cukrot.De ha bemész a gyógyszertárba ott késséggel állnak rendelkezésedre .A gőz is jó, csak tegyél bele kamillát, az gyull.csökkentő.(de ne forrald, akkor kifőzöl belőle mindent)Üdv babi
2008. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebbe a cipőben vagyok, de talán már kifelé megyek belőle. Strepsilst nem lehet terhesség alatt, viszon én gyógyszertárban vettem homeopátiás szert a neve Hoéogén 9, ami torokfájásra van és kismamák is szedhetik, plusz ha köhögsz is,akkor lándzsás útifű szirup és természetesen a méz, teá, pihenás, sok gyümölcs, C.vitamin, de azt sem szabad túlzásba vinni!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy tévhit és fölösleges riadalom,hogy nem lehet bevenni semmijen gyógyszert!Ha érdekel a téma,akkor kérdezz meg egy genetikust,mert ő biztosan jártasabb a témában,mint egy sima nőgyógyász.

Ha te beteg vagy az sokkal veszélyesebb a babára,mint a gyógyszer.De a legveszélyesebb pedig a láz,mert idegrendszeri károsodást okoz a magzatban!

2008. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!