Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már volt/most éppen...

Aki már volt/most éppen terhes, a vérnyomása hogyan alakult? Nekem normálisnak mondható, de 2 napja az egekben van, és hőm is magas! Lehet ez is egy "jel"?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
késik is már?
2008. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már késik és magas a hőd akkor lehet gyanakodni, ha még nem késik, akkor meg magasan is kell lennie, mert a ciklus második felében mindig az, majd a mensi megjövetele előtt esik le.
2008. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna hogy megjöjjön, nem jött. A hőm ma is 37 felett volt! Gyanakodhatok?
2008. márc. 13. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
figyi én azt mondom, hogy várj még, mert nekem 6 napot késett, a hőm 37,2 volt, már nagyon örültem, aztán 7. napon megmértem a hőmet, és 36,3 lett, és meg is jött. Szóval reménykedhetsz, de ne éld bele magadat. nem elszomorítani szeretnélek, hanem csak elmondom, hogy ilyen is van. De remélem te nem így jársz. Szorítok neked.
2008. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ (utolsó!) Tudom, hogy van ilyen is. nem is élem bele magam! Csak jó lenne ha nem esne le! Majd írok, hogy mi lesz! Várok még, szerintem csak vasárnap reggel fogok tesztelni! Szoríts! :)
2008. márc. 13. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én szorítok neked, mert sajnos még csak gondolom milyen jó érzés lehet, ha pozitív a teszt. De azt tanácsolom neked, hogy ne menj egyből dokihoz, majd csak 7., hét körül és akkor már szívhang is lesz, bár ezt Te tudod, de én nem rohanok az tuti.
2008. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy várok még a dokival, és mielőtt megyek hozzá előtte is tesztelek majd egyet! Bár pozitív lenne! DE JÓ LENNE! Szoríts, hogy vasárnap tudjak tesztelni, és az pozitív legyek! :):)
2008. márc. 13. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor se keseredj el, ha még nega. lehet kevés hcg-d van! Szorítok neked nagyon és írd meg, hogy mi lett!
2008. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem mikor terhes lettem a pulzusszámom emelkedett meg,de nagyon, utána meg visszaállt a normálisra..más eltérés nem volt benne

20 hetes

2008. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A pulzusszámom 90 felett van! Szerintetek?
2008. márc. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!