Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna, hogy megjöjj...

Ma kellett volna, hogy megjöjjön. Ma reggel 37,2 volt a hőm. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 napja mérem a hőmet. 2 napig 37,1 volt, mára 37,2-re ment fel. Nagyon szeretnék babát, de még nem merek tesztelni, mert félek a csalódástól. Nektek mi a véleményetek? Ha terhes vagyok akkor minden reggel ennyinek kell lennie a hőnek?
2008. márc. 13. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

még túl korai bármit is mondani, főleg, hogy csak 3 napja méred a hőd. így nincs viszonyítási alapod, pedig az számít, nem az, hogy másnak mennyi volt, mikor terhes volt.

Ha terhes vagy, akkor a TE szokásos hődhöz képest kell h. magasabbat mérj. nyugi.

2008. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kb ennyinek kell lennie a hődnek ha babás vagy. Én is hőmérőztem fél évig, és amikor terhes lettem nekem is ennyi volt.Nincs kizárva hogy babás vagy, de azért még korai kijelentés lenne. Én tuttti várnék még 1-2 hetet. Hidd el a negatív teszt sokkal rosszabb érzés mint reménykedni 1-2 hétig aztán egy szép pozítív tesztel a dokihoz ballagni. Sok sikert 34 hetes kismama
2008. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is várj, mert nekem 6 nap késésem volt a múlt ciklusomban, és sajna a 7. megjött.
2008. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
amíg a hőd fent van nem fog megjönni, de mikor leesik sajna igen. reméljük neked fent marad, és akkor babás leszel. Viszont abból a 3 nap hőmérőzésből nem tudsz sajna következtetéseket levonni. Nekem ez a második ciklusom, hogy mérem, és majd szerintem a harmadiknál tudom azt mondani, hogy nálam, hogy szokott lenni. Bár remélem a harmadikat már nem kell jegyeznem:)))))))))
2008. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
ilyenkor még nemlehet rá bisztosat mondani.Az is lehet hogy terhes vagy ,és az is lehet hogy holnap már a hőd leesik és megjön.
2008. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2009. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!