Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez tényleg terhességre...

Most ez tényleg terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Az lenne csak a kérdésem, hogy terhességre utaló jel lehet-e, ha tegnapelőtt szexel valaki, másnapra picit görcsöl az alhasa és picit vérzik. Mondjuk csak néhány pecsét vérről lenne szó. A férfi nem ment el benne.
2011. szept. 28. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan milyen az az alhasi duzzanat,mert nem voltam terhes,de nem hinném,hogy a puffadáshoz hasonló lenne.Inkább vmi olyasmi,hogy más lesz a tapintása a hasfalnak,de mondom,ez a beágyazódást követi,mert akkor duzzadnak meg odabent a dolgok.Nem hinném amúgy sem,hogy ez feltétlenül észrevehő jel-mivel mindenki más és más.Felfázástól is fájhat a hasad.A fogamzásgátló már nem hat!A szervezeted normál hormonális termelése még valószínűleg nem állt vissza ennyi idő alatt-valószínűleg ezzel kevered a dolgot,de ez nem egyenlő azzal,hogy még védelmet nyújt bármi is a gyógyszerből.Gondold csak el,ha elfelejtesz bevenni belőle 1 szemet,és eltellt 12 óra akkor is javasolják az egyéb védekezési módokat.Nem sértésként írom,de előbb legyél tisztában a fogamzásgátlókkal,mert komoly hormonális gyógyszerek-olvasgass utána.Tényleg nem bántásból mondom,de egy kicsit legyél jobban tisztában a dolgokkal,a saját szervezeted működösével,terhességgel,stb.
2011. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem védekeztetek az,hogy nem élvezett beléd nem zárja ki a terhességet!(De a jelenlegi panaszaid nem a terhességre utalnak szerintem)
2011. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ezek nem terhességre utaló jelek. 2hét múlva tesztelhetsz már!


Ez lehetett a dúrvább szex,felfázás,fertőzés,vagy pedig a rendszertelen menzi is(az 1-2hónappal ezelőtt abbahagyott tabi miatt)

2011. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, rendesek vagytok! :)
2011. szept. 28. 18:33
 15/16 anonim ***** válasza:
ovulációs fájdalom és vérzés is lehetett,bár nem tudom,hol tart a ciklusod!ami viszont azt jelenti hogy nagyon termékeny voltál:)
2011. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
óóó kössz! :D :D
2011. szept. 28. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!