Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez tényleg terhességre...

Most ez tényleg terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Az lenne csak a kérdésem, hogy terhességre utaló jel lehet-e, ha tegnapelőtt szexel valaki, másnapra picit görcsöl az alhasa és picit vérzik. Mondjuk csak néhány pecsét vérről lenne szó. A férfi nem ment el benne.
2011. szept. 28. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább a pasi volt durva.

Ilyenkor még nincs terhesség, hiszen ekkor még lehet használni esemény utáni tablettát is.

2011. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a terhesség nem másnapra fog tünetet okozni. legalább egy hét míg beágyazódik , és általában csak a menstruáció kimaradása után okoz tünetet.
2011. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én nem válalok felelősséget azért,amit írok,úgyhogy ne vedd 100%-nak,hogy nem vagy az(mert nem tudom a részleteket,hogy mit csináltatok),de ezek nem terhességre utaló jelek,valószínűleg magától az aktustól vannak:

az alhasi görcs a behatolástól,a vérzést nem tudom-talán megsértett valamit.Egyébként is 3 napja történt a dolog,a terhesség jelei közül leghamarabb a beágyazódást követő hasi"duzzadás"jelentkezhet,amit szerintem nagyon kevés nő képes felismerni.

2011. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk is volt ilyen, mikor picit durvábbak voltunk. Ha viszont nem védekeztetek (az, hogy nem megy el benned még nem védekezés az előváladék miatt), az már nagyobb baj.
2011. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Ha esetlegesen meg is termékenyült a petesejt, még akkor sem érte a méh üregét, ahova majd beágyazódna...
2011. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát az, hogy durva... Az relatív nem? Egy kicsit sem fájt és elég tág is voltam. Egyik válaszoló írta a hasi duzzanatot. Magyarul olyan mintha felpuffadnál nem? Sokáig szedtem fogamzásgátlót, évekig. 1-2 hónapja hagytam abba. Annak még ott a hatása a szervezetben nem? Valamint megszeretném kérdezni, hogyha kicsit fel van fázva az ember, attól is lehetett az a néhány csepp vér nem?
2011. szept. 28. 16:16
 7/16 A kérdező kommentje:

16:12

Köszi!:) Akkor mikor éri el?

2011. szept. 28. 16:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál te szűz véletlenül? Abból gondolom, hogy a teherbeesést illetően is nagyon tájékozatlan vagy, meg minden egyébben,és ez csak egyet jelenthet.
2011. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
már írtuk legalább egy hét a beágyazódás!!! ha védekeztetek akkor nem vagy terhes.
2011. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem.:) Kb. én is így gondolom mint ti, csak kikértem mások véleményét is és több eltérő választ kaptam, ami elbizonytalanított. :)
2011. szept. 28. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!