Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. dpo-n még nem ürült ki a...

8. dpo-n még nem ürült ki a szervezetemből a tüszőrepesztős hcg? Többi lent

Figyelt kérdés
A tesztem ezért lett halvány pozitív vagy lehetséges, hogy már ilyen korán kimutatja a terhességet?
2011. szept. 28. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

HCG nincs tüszőrepedéskor, csak terhesség esetén. Beágyazódás után 1-2 nappal termelődik annyi, amennyit már kimutat egy teszt. (Ezen felül ritka betegségek esetén is ugyanez a hormon termelődik)

Ha pozitívat teszteltél, nagy valószínűséggel terhes vagy.

Ha ez a 8. dpo valóban, akkor nem csoda hogy még halvány, holnap reggel ismételd, elvileg erősödni fog.


MInden jót!

2011. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon halvany a csik, de szabadszemmel siman kiveheto


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. szept. 28. 09:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Mult heten kedden kaptam tuszorepesztot es azert irtam, hogy talan meg mindig azt a hcg-t mutatja ki a teszt (Pregnyl 5000 - "A Pregnyl egy humán koriogonadotropin (vagy röviden hCG) nevű hormont tartalmaz..."). Ezt szeretnem kizarni. Viszont ha vervetelre is mennek ugyanazt mutatja a lelet mind a teszt, tehat meg igy sem kizarhato. Tudom, varnom kellene nehany napot, csak mar annyira izgulok. Egyetlen tunetem, hogy a melleim szet akarnak robbanni.
2011. szept. 28. 09:53
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 28. 09:55
 5/9 sumergo ***** válasza:
Lehet a tüszőrepesztőtől pozitív a teszted (pont itt olvastam ilyet), a terhességtől még kicsit korai is lenne, de ettől nyilván lehetsz terhes, és drukkolok, h így is legyen. Sok sikert.
2011. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2011. szept. 28. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismételd a tesztet két naponta. Ha erősödik, akkor már nem a tüszőrepesztő miatt lesz! Drukkolok!
2011. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én esetemből kiindulva, valószínű, hogy a Pregnyl miatt lett pozitív a teszted. Nagyon korán teszteltél.

A 12. nap előtt nem szabad, mert addig jelen van a tüszőrepesztő hormon.

Bemásolom neked az én kérdésemet.

Remélem, hogy pár nap múlva valós pozitívat mutat majd a teszted.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, atolvastam a valaszokat es hasonlo az en esetem is. A ma reggeli tesztem mar negativ, ugyhogy... Ki vagyok borulva, mert mar 2 inszemem volt, 2 hsg es semmi. Lombikozni nem is tudom hogyan fogunk, mert nalunk az egesz orszagban csak 800 problemas parnak nyujt az allam ingyenes ellatast. Na mindegy, lesz valahogy, de mar kivagyok.


Koszonom a jo kivansagokat. Sziasztok

2011. szept. 29. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!