Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen orvosok vannak szolnoko...

Milyen orvosok vannak szolnokon, Ki kihez jár?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Úri-Szabó Károlyhoz járok teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, a Hetényiben ő a főorvos, de van magánrendelése a Jókai utcában minden kedden és csütörtökön 16-18 óráig. Mit szeretnél még tudni?
2008. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat. És megtudod adni a telefonszámát? te miért jársz hozzá? szerinted tud valamit adni hogy mindig legyen peteérésem?Mert sokszor a 36. napon jött meg.
2008. márc. 12. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
A magánrendelés száma: 56/429-140, nem kell bejelentkezni érkezési sorrend van. Sok ismerősöm nála szült és ajánlották, sajnos nekem 4 hete volt egy vetélésem és nagyon korrekten állt hozzám, bármikor hívhattam, mindig egyből fogadott, ja és a férjem is teljesen elégedett volt vele, pedig nála ez nagy szó.
2008. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. ja,és küldtem privit majd ne lepődj meg.
2008. márc. 13. 20:01
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és erdődi zoltánt ismered?mert én most akarok menni valamelyikhez csak nemtudommég melyikhez. de merre kell menni szolnokon a magánrendelésére?Mert nem tudom merre van a jokai ut.
2008. márc. 13. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Jókai utca a központban van, most nem tudom pontosan, hogy a Kossuth térről vagy a Kossuth útról nyílik, ahol a sarkon újságos van, ki van írva az épületre, hogy hol rendel. „Privit” nem értem. Szolnokon én másnál nem voltam a főorvoshoz több, mint egy éve járok.
2008. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
irtam neked imailt,és ott is kérdeztem a dokirol. és te miért jártál hozzá? mert nekem az a gondom hogy 40. napra jön meg. van mikor 30. csak az ritkább eset. és azt szeretném tudni ha hohy neked mi volt a bajod? és rájött-e rögtön a bajod forrására? Azért kérdezem,mert van egy rokonom aki 2 éve egy orvos hoz jár és az orvos ugyan nemmondja de elakadt. nemtudja mi baja lehet. már mondtuk neki hogy mennyen másikhoz de ő nemakar. szerintem ha valakinek olyan baja van hogy lehet rajta segiteni akkor 2 év alatt az orvosnak már rá kellett volna jönnie. szoval én nemakarok ebbe a helyzetbe kerülni és azért kérdezem hogy neked mi bajod volt és segitett-e rajtad a doki.mert én is sok jot hallottam erről a dokirol.
2008. márc. 14. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
A „privát” alatt én is ezt értettem, de nem kaptam semmit, ezért kérdeztem. Ha engem megkérdeznek én mindenre őszintén szoktam válaszol, hátha ez másnak is segít. Én eleinte az SZTK-ba jártam, de olyan dolgokat hallottam, hogy megfogattam, hogy soha többet nem megye. A szokásos rákvizsgálat miatt mentem hozzá és megvizsgált és közölte velem, hogy van egy vírusos szemölcsöm, ja az különben ott volt már legalább 3-4 éve a többi doki + szegedi nőgyógyászati klinikán sem mondtak ezzel kapcsolatban semmit, és tudni kell ez a HCP vírus felelős méhnyakrákért is ezért erősen javasolta, hogy vegyem fel a rákelleni szurit. Én nem a teherbeesés miatt kerestem fel, de mondta neki, hogy mi tavaly január óta próbálkozunk az mondta, hogy nem probléma, hogy még nem estem teherbe ( kb.: december 6-án volt ez a beszélgetésünk és január 9-én már 5 hetes terhes voltam), de ha mi úgy gondoljuk, hogy kivizsgáltatjuk magunkat akkor ad egy telefonszámot, de nekem erre már így nem volt szükségem. Igaz az első kérdése az volt, hogy rendes-e a mensim és nekem minden rendben volt. Különben nekem is volt egy féléves időszak, hogy akár 2 hetet is késett, de nekem magától beállt, mert nekem lelkitrauma okozta legalább is én erre fogom. Ja legközelebb vasárnap este tudok csak válaszolni, nem leszek internet közelbe.
2008. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nemértem miért nem kaptad meg az privit.köszönöm válaszodat.
2008. márc. 14. 20:02
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor most te hány honapos terhes vagy? én meg 2007.január ota probálkozok.
2008. márc. 14. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!