Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleslegesen aggódom?

Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekeztünk, rá kb. két hétre meg is jött rendesen, ahogy szokott. "10+4 hetesen" (fogantatástól számolva) voltam nőgyógyásznál más panaszokkal, aki azt írta rá a leletemre, hogy petezsák nem látható, méhem nagyságát, stb. Uh-ig sem maradt ki mensim. Nem vagyok terhes ugye?

Közben 2x teszteltem, de lehet 3x is, mind negatív. Volt egy idő, amikor rosszul voltam. Ez okozza az ijedtségem.


2011. szept. 26. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. voltál orvosnál ő nem látott semmit. mi innen még annyit se látunk mint az orvos. javaslom, hogy rá hallgass, nem vagy terhes.
2011. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi idős terhességet biztosan észrevett volna, ugye? Főleg, hogy megnézte a méhem..
2011. szept. 26. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
jól látod észrevette volna.
2011. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hetente kiírod a kérdést? Nem vagy terhes!
2011. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!