Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet itt baba? Lehet, hogy...

Lehet itt baba? Lehet, hogy feleslegesen aggódom.

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam együtt a barátommal megszakítással ( nem vártuk meg az utolsó percet 3-4-et mozgott csupán). Múlt hónapban is megjött és most is, de jóval rövidebb mint előtte. Mármint eddig 5napos ciklusaim voltak, most meg 3-4nap. Múlt hónapban nem, de most úgy görcsöltem amikor megjött, hogy azt hittem elhagyom az alsó felem nagyon rosszul voltam. Nem barnázom, vér jön, darabos is közben. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de lehet esély a babára?
2009. aug. 16. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de miért minket kérdezel? Ennyi idő után már azonnal kimutatná egy terhesteszt a nap akármelyik szakában. Erre találták ki.
2009. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!