Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hetes vagyok és már kb....

19. hetes vagyok és már kb. egy hete érzem, hogy rugdos a pici, de ma reggel óta semmi. Vannak ilyen pihenőidőszakok? Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen még felesleges az aggodàs,még korai hogy rendszeresen érezd,de a 24. héttöl màr rendszeresen érezned kellesz.

Én sem érzem,csak esténként,azt se mindennap!

21. hetes kismama

2008. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Természetes ez, még rengeteg helye van a pocakodban. Valószínűleg aktív, csak még nem érzed minden mozdulatát.

Ne aggódj!

2008. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes korban éreztem először hogy mocorog a babucim,és azóta minden nap érzem,Az orvos szerint ez is normális.Az hogy te most még nem érzed annyira,az nem jelenti azt,hogy a babucid nem mocorog.Biztos csak csicsikál....Ilyenkor még rengeteget alszanak és keveset mozognak.De aztán eljön majd az idő,amikor már szinte mindég érzed.Ne aggódj!!!Az aggódást is érzi a baba.Nyugi,nincs semmi baj.
2008. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!