Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a Gynevacc...

Mik a tapasztalatok a Gynevaccal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most olvastam a neten. Nem hormon, hanem egy laktobacillus vakcina, aminek a neve Gynevac, állítólag segíti a teherbeesést, és a Closti hatását is megkétszerezi. Hallott már valaki róla? Esetleg használta is? Tapasztalatok?
2008. márc. 12. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Igen jártam én is 5 héten keresztül szuratni a popómba de sajnos nekem nem jön be.Állítólag vannak nők akik azért nem esnek teherbe mert vmi kimutathatatlan baci van a hüvelyébe és ez elpusztítja.Amúgy puszta immunerősítőnek is szokták használni, tehát nem vesztesz vele semmit.Nekem végülis kiderült, hogy nem volt peteérésem, és azért nem estem teherbe.A clostybeget meg csak akkor kapod, hogyha tényleg nincs peteérésed, mert iszonyan befolyásol mindent odaletnt.Kicsit rajtam volt a frász, mert 3 petém ért, mondjuk egy baba fogant :o) De akkor lehet számolgatni ha csak egy pete ér akkor lehet hogy csak mondjuk még 3 hónap múlva esek teherbe vagy még később.Kitartás...és egy kalappal

Amúgy orvosi vényre kapod a gynovacot, éskb 8e ft.

18 hetes kismami

2008. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kapom, még egy van hátra. Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy immunerősítésre mindenképpen jó, veszteni nem vesztesz vele semmit. Háziorvos és nőgyógyász is felírhatja. Viszont nem kellemes érzés, nagyon csíp, de ki lehet bírni és valamit valamiért! :O)

Szerintem konzultálj a dokiddal és mindent bele!

Szorítok!

2008. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is megkaptam.Nekem előtte nagyon rendszertelen volt a menstruációm.De utána 28-30 napra beállt, már 4 alkalommal tapasztaltam.Erősíti a méhnyálkahártyát is. Egy kicsit valóban kellemetlen a beadás után, de kibírható.
2008. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapom, pontosan vasárnap a 3. adagot. A baráti körömben sok nőnek segített. MIND TERHESEK:) Szóval, hiszek benne, és megpróbálom. Kicsit kellemetlen, de tényleg kibírható! Sok sikert!
2008. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!