Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravi-HCG terhességi teszttel...

Gravi-HCG terhességi teszttel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Használt-e már valaki ilyet? És mik a tapasztalatok? Elvileg ez egy 20-as erősségű teszt, de furcsa, hogy negatívat mutat. Május 12-én jött meg utoljára, 26 napos szabályos ciklus mellett, így 4 napja késik. 23-án voltunk együtt a párommal, és szinte 100%, hogy akkor volt peteérésem is. Hasszúrka, izomlázszerű fájdalom, alhasi vérbőség van már négy napja, átlátszó folyás is. Ma reggeli vizeletből lett a negatív teszt. + tavaly volt egy vetélésem, amit ugyancsak nagy sokára mutattak ki a tesztek. Létezik, hogy csak nagyon lassan kezd el termelődni nálam a HCG, és emiatt van ez?
2011. jún. 11. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

vszinűleg ez lehet az oka

nekem egyik nap reggeli vizeletből kopp negatív.

másnap délutániból halvány pozi lett.

a nemvárt menszim napján teszteltem amúgy

de előtte is számtalan tesztet ellőttem köztük volt a gravida is de hát akkor még mind negatív volt

vzínű lassabban termelődik a hcg ami egyébként kétnaponta megduplázódik a mennyiseége legalábbis ezt hallottam.


14 hós baba anyukája

2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! Az a problémám, hogy csak ez az egyféle teszt volt a gyógyszertárban. Tavaly Romed tesztet használtam, ami a nem várt előtt két nappal kimutatta, majd Clearblue-val is teszteltem, az pedig negatív lett. Érdekes, hogy a drágább teszt sem volt számomra megbízható! No sebaj, várok még négy napot, aztán nekiugrok mégegyszer! :-D
2011. jún. 11. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

na látod azt elfelejtettem leírni hogy

a pozitív teszt a Claer blueval csináltam !

2011. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!