Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy közöltétek hogy érkezik...

Hogy közöltétek hogy érkezik a baby?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivel? A férjemmel így: terhes vagyok!
2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vmi kedvesebb storyra gondoltam :(
2011. szept. 22. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal hajnal 4 körül ébresztettem, hogy 'apuka leszel'! Rögtön magához tért,pedig nehezen ébred. :-)

A második alkalommal a tesztet dugtam az orra alá, hogy 'na mit látsz rajta'? A másodikat nem terveztük, de nagyon örülünk neki, most vagyok 6 hetes km.

2011. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Találsz még nagyon sok ilyen kérdést ha rákeresel!

2011. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bárányhimlősek lettek a gyerekek és mivel sokan riogattak azzal hogy ha terhes vagyok akkor felejtsem el a babát...csináltattam tesztet és pozitív lett! Be voltam sz*rva hogy most mi lesz! Az első uh-n közölték velem hogy méhen kívüli!!! Egy hetet feküdtem a kórházban,végig sírtam azt az egy hetet!!! Majd eljött a hetedik nap, még egyszer megultrahangoztak hogy lássák mi újság van és a doki elkezte mondani hogy az uterusban ...mm-es petezsák!!! :) Hallanod kellett volna engem, sírtam és nevettem és dadogtam....hihetetlen érzés volt!!! Majd haza mentem és a férjemet otthon vártam egy bébi cipőcskével!!! Én nem tudtam neki mondani semmit mert már sírtam az örömtől de ő mikor meglátta a kiscipőcskét tudta hogy mi a helyzet, majd felkapott, szorosan átölelt és csókolgatott, persze ő is elérzékenyült!!! :))))

the end

2011. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!