Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok ilyen körülmények...

Vállalnátok ilyen körülmények között a második babát?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hónap múlva lesz 2 éves, Anyukám 2,5 szobás lakásában lakunk, ő külföldön dolgozik havi 2 hetet tölt itthon, férjem is külföldön dolgozik február óta, kb 2 hetente hétvégére jön haza. Gyest kapok, ami nem túl sok, mert főiskolába jártam, amikor terhes lettem, most 23 vagyok. Amióta férjem kint dolgozik, azóta kezdünk lábra állni anyagilag, előtte rosszul álltunk. Tartozásaink voltak, amiket már kifizettük.

Nagyon beosztjuk a pénzt, hogy tudjunk félre tenni is.

Én januárban végzek a sulimmal, így lesz érettségi mellett szakmám is. Tavasszal tervezzük, hogy kiköltözünk a férjemhez. A kinti családi pótlék kb annyi, mint itthon a gyes.

A családban eltérőek a vélemények, kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is.


2011. szept. 21. 15:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok terhes, védekezünk. Csak kíváncsi voltam ki mit ír, mert máshogy látod kívülről és máshogy a saját dolgodat.

2011. szept. 21. 21:44
 12/13 A kérdező kommentje:
18:04esnek én nappali főiskolára jártam és nem kaptam gyedet csak gyest, én is úgy tudtam hogy munkaviszonynak számít, de aztán jött a pofára esés.
2011. szept. 21. 21:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi! akkor utána járok még is csak!köszike:)
2011. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!